Šokující pravda o USA: Američané jsou ve skutečnosti potomky Evropanů

24 Čvn 2017

Nedávno jsme od našich čtenářů dostali tip, že Američané mají ve skutečnosti evropské předky. Nedalo nám to, a okamžitě jsme vyslali naše investigativní reportéry, aby toto tvrzení ověřili. Jejich zjištění nás všechny šokovalo – je to pravda, Američané jsou opravdu potomky Evropanů.

Naši redaktoři ve snaze objevit pravdu prověřili mnoho spolehlivých zdrojů a zjistili přitom spoustu šokujících informací, které vám ale massmédia a dokonce ani učebnice dějepisu neřeknou. Věřte tomu nebo ne, ale před více než třemi stoletími bylo území, na kterém se nyní nacházejí USA pouze kolonií Velké Británie. Právě sem přijeli britští kolonisté žít svůj nový život.

Avšak došlo ke vzpouře a krvavé revoluci, kterou si kolonisté vymohli svoji nezávislost na Velké Británii a založili vlastní stát, resp. federaci států – USA. Že jste o něčem takovém nikdy neslyšeli? Není divu, Velká Británie je stále světovou mocnosti a rozhodně se nechce chlubit tím, jak přišla o svoji nejcennější kolonii. Záznamy o Americké revoluci a Americké válce za nezávislost jsou tedy přísně střeženy. Nenajdete je v žádných učebnicích dějepisu, nebyl o nich natočen žádný film, ani vytvořena žádná hra.

Existují i takové názory, že revoluce byla tzv. false flag operací, jejíž cílem byl právě vznik USA, které by hrály roli jakéhosi obětního beránka. Na první pohled by to vypadalo, že USA jsou největší velmocí na světě, která řídí svět, ale ve skutečnosti by byl svět řízen z Velké Británie. Kým? O tom se můžeme jen dohadovat. Mezi největší adepty na tuto světovládu patří Ilumináti, Svobodní zednáři a reptiliáni.

V redakci se přikláníme spíše k reptiliánům. Dnes totiž existuje spousta důkazů o tom, že královna Alžběta II. je ve skutečnosti reptiliánem. Tato rasa ještěrovitých humaniodů má schopnost žít dlouhá léta a měnit podoby. Dokáží věrně napodobit člověka, avšak občas udělají chybu, díky které je lze odhalit.

Právě Alžbětě II. před 75 lety na schůzce s Hitlerem čouhal ještěrčí ocas pod sukní, což se dá považovat jako důkaz toho, že Její Veličenstvo je reptilián. Neexistuje pro to sice žádný věrohodný důkaz, žádné fotografie či videozáznamy, pouze tvrzení jednoho z příslušníků SS. Zároveň ale neexistují ani žádné důkazy, že by se to nikdy nestalo. Nemůžeme tedy tento fakt popřít.

Dlouho se také spekulovalo, že reptiliánem je i český prezident Miloš Zeman, zvlášť po incidentu s reportérkou a aligátorem. Podle některých teorií měl reptilián uvnitř pana prezidenta hlad a chtěl se na redaktorce nakrmit, následně si to ale rozmyslel, protože by tím byla celá reptiliánská světovláda odhalena. Nakonec se ale dospělo k závěru, že je český prezident pouze opilec a občas se prostě jen chová jako dement, stejně jako každý jiný opilec.

Abychom se ale vrátili k původní myšlence tohoto článku – Američané jsou ve skutečnosti Evropany, vždycky jimi byli. Pouze indiáni jsou skutečnými Američany, resp. původními obyvateli Ameriky. Tohle vám ale massmédia neřeknou, a proto musíte sdílet tento článek, abyste všem ukázali pravdu!

6 comments
  1. Do odporné Emeriky odjela z Evropy největší pakáž, kriminálníci, vrazi, antikomunisti, havlisti. V Emerice se ta verbež mezi sebou křížila tak dlouho až vzniklo největší zlo na světě – Jů Es EJ. Hnusní Ušáci jsou ztělesněním všeho zla, ďábel nemůže být horší. A teď ti zplozenci pekla chtějí ovládnout náš svět pomocí papeže, Kalouska a CIA. Jsou to nepřátelé mírumilovného Ruska ( pod vedením soudruha Putina to bude Velkorusko, jen až zaberou pár území, která jim právem patří jako je Ukrajina nebo Čechy) a mírotvorné Severní Korei. Jen počkejte až až mírumilovnému soudruhovi Kimovi dojde trpělivost a hodí pár atomovek na ten váš smradlavý Nůjork, to budete čumět židobankéři! A to by nebyli naši zaprodaní redaktůrci, aby se neotřeli o našeho nejlepšího soudruha prezidenta. Můžu vás ujistit, že soudruh Zeman není ani ještěr ani vopilec, jen musí ve velkém užívat svou zdravotní medicínu (slivovici) aby si vyléčil nervy z toho vlastizrádce Kalóska. Ještě tento příspěvek musím zkopírovat na Novinky.cz, to zas bude plusů…

  2. Nevim,nevim jako vetsina nevi co to reptiliani jsou… Ja ovsem ano je to tema o ktere se zajimam. Ale to ze jsou evropane vi snad kazdy ne? 😀 kdyz je kolonizovali anglicane, driv misto USA byly jen astekove to az my sme je vyhnali, a ano mate to i v PC:hre ( tusim imperial total war) 😀 😀

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..