Do Sýrie přiletělo 10 nových ruských tanků, IS je v troskách

03 Bře 2016

Do Sýrie dnes přiletělo 10 nových ruských tanků, které mají pomoct s bojem proti Islámskému státu. Tanky STALIN-FTW-68 jsou vybaveny nejmodernějšími tryskovými motory, díky kterým mají dolet až 2000 km. Jedná se o nejnovější ruský bojový tank, který dosud nebyl použit v ostrém boji. Jedná se tak o jejich první ostrou bojovou zkoušku.
V podstatě ihned po jejich příletu prořídly řady bojovníků IS zhruba o polovinu, a to bez jediného výstřelu. Nový tank v nich totiž vyvolal takovou hrůzu, že strachy utekli.

Podle videí, které se objevily na Youtubových profilech několika českých „nezávislých“ zpravodajských stanic, sledovali teroristé přistání nových ruských tanků s hrůzou v očích a volali: „Allahu akbar!“, což podle titulků ve videu znamená: „To jsou rusové! Mají létající tanky! Oni nejsou jako slabé NATO, USA a Západ, kteří bombardují civilní oblasti! TOHLE JE RUSKO! TO NÁS ZNIČÍ! ANGELO, POMOC!“

Vladimir Putin naplánoval oficiální datum ukončení války v Sýrii na 10. září 2016. Pokud by náhodou v tomto datu válka neskončila, bude tento článek smazán, popřípadě bude datum přepsáno na nové.

Aktualizace 14.8.2017: Datum ukončení války bylo přespáno na 30. listopad 2017.
RELATED POST
7 komentářů
    1. Vážený pane Válka, víte že na internetu se dá zjistit nejen adresa pisatele, ale i jeho rodokmen. V tom vašem je zřejmé, že jste potomek jihoruského ovčáckého psa a jeho bečící svěřenkyně 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.