V Rusku dochází toaletní papír, Rusové by místo něj mohli používat Putinovy dekrety

06 Lis 2022

Rusko se již velmi brzy může potýkat s vážným nedostatkem toaletního papíru. Vladimir Putin v reakci na tento problém dnes podepsal dekret, že Rusové v takové situaci mohou místo toaletního papíru používat Putinovy dekrety.

Od začátku speciální vojenské operace na Ukrajině, značně stouplo množství Putinem podepsaných dekretů. Putin podle našich zdrojů denně podepíše tolik dekretů, že už večer ani nezvládá masturbovat u svojí sbírky dětské pornografie. Tato skutečnost v kombinaci s hrozícím nedostatkem toaletního papíru v Rusku, inspirovala Putina k podepsání dalšího dekretu.

„Není důvod panikařit nad docházejícím toaletním papírem hned z několika důvodů. Jedna třetina Rusů stejně používá místo papíru lopuchový list. Za druhé miliony Rusů utekly do zahraničí když zjistili, že nám definitvně jeblo a další stovky tisíc Rusů jsme mobilizovali na Ukrajinu, takže je nás méně. A za třetí máme obrovskou zásobu bezcenných Putinových dekretů, které v případě nedostatku budeme distribuovat mezi obyvatelstvo místo toaletního papíru,“ prohlásil Putinův mluvčí Dmitrij Peskov.

Ruské zásoby toaletního papíru prozatím vystačí minimálně ještě do Vánoc. Problém nestane až v roce 2023, protože bez technologií západu nedokáže Rusko vyrobit ani ten hajzl papír. Ruský prezident tak bude nejspíš odsouzen k podepisování jednoho dekretu za druhým, protože tolik lopuchového listu v Rusku neroste.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.