Zmutovaní Ukrajinci se po smrti vrací jako zombie, obhajuje Rusko svázaná těla v hrobech v Izjumu

18 Zář 2022

Svět je opět zděšen po té, co Ukrajina získala zpět část svého území. Konkrétně vyvolaly znechucené reakce hroby poblíž osvobozeného města Izjum, ve kterých leží téměř 500 mrtvých, z nichž část byla pohřbena se svázanýma rukama. Rusko ale svoje činy obhajuje tím, že pohřbením svázaných těl ve skutečnosti brání svět před zombie apokalypsou.

Podle Rusů svět vůbec netuší, jaká zvěrstva se před speciální vojenskou operací na Ukrajině odehrávala. Ukrajinci údajně vytvořili tisíce zmutovaných vojáků a krátce před invazí z ukrajinských biolaboratoří unikly nebezpečné patogeny, které po smrti dělají zombie i z obyčejných civilistů.

„Několikrát jsme se setkali s tím, že zmutovaní supervojáci nešli zabít ani několika salvami z útočné pušky a když konečně zemřeli, stali se z nich během pár hodin zombie. Kdyby tyto zombie unikly z Ukrajiny, mohlo by to vést až k celosvětové zombie apokalypse. Pro jistotu jsme tak všechny mutanty po zabití střelili do hlavy a zakopali zpoutané pod zem. To jste nikdo neviděli Wakling Dead, že na mě tak koukáte?“ prohlásil dnes Vasilij Něbenzja, zástupce Ruska při OSN.

Jak navíc dokládají zjištění ruských vědců, následky kousnutí jsou ještě mnohem horší, než jsou ve filmech a seriálech.

„Jedná se o Nazi-Gay-Climate-Activist-Zombie. Pokud vás kousnou, máte 25 % šanci, že se z vás stane nacista a banderovec, 25 % šanci, že se z vás stane gay, 25% šanci, že budete klimatickým aktivistou a 25% šanci, že se také proměníte na zombie. Vždy se z vás stane jedna z těchto možností. Naštěstí není možné být třeba teplým nacistou, nacistickým klimatickým aktivistou, nebo nacistickým zombie. Buď nacista, gay, klimatický aktivista, nebo zombie. Pokud by vypukla tato epidemie po celém světě, zůstala by nám planeta plná nacistů, gayů, Grét a zombíků. Umíte si to představit? Celý svět by byl jako EU,“ dodává Něbenzja s odkazem na Vědecký institut Václava Klause v Moskvě.

Rusko tak opět přichází s informací, kteoru nám massmédia neřeknou, protože to jde proti EU narativu. Ta se očividně snažila pomocí biolaboratoří tuto epidemii vyvolat a ovládnout tak celý svět!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.