Do Bečvy ve skutečnosti neunikl kyanid, ale vakcína na COVID-19

19 Pro 2020

S šokujícím zjištěním přišli soukromí detektivové, kteří vyšetřovali opakovaný únik kyanidu do řeky Bečvy. Podle jimi shromážděnými důkazy do řeky ve skutečnosti neunikl kyanid, ale vakcína na koronavirus od společnosti Pfizer.

Jedná se tak o ještě větší katastrofu, než jsme si původně mysleli. Nejenže všechny ryby v Bečvě teď dostanou autismus, zároveň celý únik dokazuje, jak ničivá a smrtící ve skutečnosti vakcína proti koronaviru je.

„Podle našeho odhadu uniklo do řeky asi 5 litrů vakcíny od společnosti Pfizer. Pokud 5 litrů dokázalo zabít desetitisíce ryb, co s námi asi vakcína po očkování udělá? Smrtící účinky vakcíny mají jasný cíl, kterým je regulace populace na přelidněné planete,“ tvrdí vyšetřovatelé.

Vláda se na popud farmaceutických firem snažila tuto ekologickou katastrofu zamaskovat tím, že podle oficiální zprávy do řeky unikl pouze kyanid. Kdyby se totiž veřejnost dozvěděla, co vakcína udělá s rybami, byly by šance na to, že se někdo nechá dobrovolně očkovat nulové.

„Je to průšvih hned v několika ohledech. Pro farmalobby, elity a vládu je to průšvih proto, že musely narychlo vymyslet nějakou přijatelnou variantu, která bude v oficiální zprávě. Nakonec přišly s oproti vakcíně téměř neškodným kyanidem. Kdyby lidé věděli, že vakcína v poměrně malém množství vyvraždí celou řeku, rozhodně by se očkovat nenechali. Pro přírodu je to pak průšvih kvůli tomu, že po kontaminaci vakcínou podél celého toku Bečvy minimálně 100 let nic neporoste a ani nic nepřežije. Kontaminace je srovnatelná s výbuchem Černobylu!“ dodávají vyšetřovatelé.

V redakci jsme od začátku věděli, že zde něco nehraje. Jak víme, kyanid je téměř neškodný jed, který rozhodně nemůže zabít tolik ryb. Že ve skutečnosti unikla do řeky vakcína, bylo od začátku zřejmé. Apelujeme na vás, nenechte se očkovat! Nenechte si do těla vpravit jed, který má za cíl vás zabít! Nebuďte blázni! Sdílejte, než to smažou!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.