Vladimir Putin chce nalézt hodnotu rublu. Hledat ji bude na dně Mariánského příkopu

07 Bře 2016

Ruský prezident Vladimir Putin často dokazuje svoji odvahu a podniká různé nebezpečné výpravy a akce. I díky tomu si získal popularitu mezi ruským lidem. Jako svoje další dobrodružství si tentokrát zvolil cestu na dno Mariánského příkopu, kde se pokusí najít ztracenou hodnotu rublu.

Mariánský příkop je nejhlubší místo na naší planetě. Pan prezident Putin se proto oprávněně domnívá, že pokud je možné někde nalézt hodnotu rublu, bude to právě tam. Putin doufá, že se mu podaří hodnotu rublu nejen najít, ale dostat i ji zpět nahoru.

„Je to pro mě doposud asi i největší výzva, před kterou jsem kdy stál. Dostat se na dno Mariánského příkopu a nalézt tam hodnotu rublu bude hračka, avšak dostat hodnotu zpět nahoru bude jiný oříšek. Jsem zvědavý, jak se s tím popasuji. Ale ruský lid mi věří a jeho víra mi dodává odvahu a sílu. Věřím, že se mi to povede a celá akce dopadne nad míru dobře,“ uvedl Vladimir Putin.

Podle dostupných informací se navíc Putin plánuje potopit bez ponorky i skafandru s kyslíkovou maskou. Celou akci by tak měl provést pouze na jediný nádech.

Ruská média mezitím začala spekulovat, že by Putin mohl na dně nejhlubšího místa planety najít i další poklady. Podle deníku Moscow Times by se na dně Mariánského příkopu mohla nacházet například i důvěra Evropanů v Evropskou unii, či plánovaný růst české ekonomiky po Babišových reformách.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..