Václav Klaus si po onemocnění koronavirem domu pozval populární chorvatskou skupinu Karma

23 Úno 2021

Václavu Klausovi dnes bylo diagnostikováno onemocnění COVID-19. Bývalý prezident se rozhodl zkrátit si čas v domácí léčbě tím, že si domu pozval populární chorvatskou skupinu Karma, která v jeho residenci uspořádá soukromý koncert.

Klaus má zatím lehký průběh, avšak i tak musí dodržet karanténu a strávit přibližně 14 dní doma na lůžku. Aby mu čas rychleji ubíhal, oslovil hudební skupinu Karma s nabídkou soukromého domácího koncertu. Ta na nabídku kývla a je na cestě do České republiky.

„Jak často se vám stává, že můžete koncertovat pro bývalého prezidenta, a to přímo u něj doma? I když jde jen o bývalého prezidenta České republiky, což je taková chorvatská kolonie plná pupkatých Pepíků, co k nám každé léto jezdí k moři vybaveni konzervami, řízky a ledvinkami kolem pasu, rozhodli jsme se pozvání přijmout,“ píše na Facebooku Karma.

Skupina známá hity jako Sedam dana či Malo pomalo by do residence Klausových měla dorazit už během zítřka. Na speciální přání bývalého prezidenta nebude muset on, ani členové skupiny mít nasazené roušky, či respirátory, protože jsou stejně k ničemu. Karma tak u Václava Klause zůstane až do konce jeho léčby, jelikož bude muset stejně jako on dodržet karanténu. Bývalý prezident tak de facto celé svoje onemocnění stráví doma se svojí Karmou.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.