Muž dal rozbitý telefon přes noc do misky s rýží. To, co se stalo pak, vám vyrazí dech!

23 Kvě 2017

Neuvěřitelný příběh má za sebou 29 letý Steve. Rodák z amerického Nashvillu, dal na základě rady, kterou si přečetl na jednom internetovém fóru svůj rozbitý mobilní telefon do misky s rýží a nechal jej v ní přes noc. To, co v misce našel ráno, vám vyrazí dech!

Věřte tomu, nebo ne, ale Stevův telefon byl do rána opravený, a to prosíme naprosto zadarmo! Jak je tohle možné? Podle Steva je oprava dílem asiatů, které přilákala v misce vysypaná rýže.

„Četl jsem na internetu, že když se vám rozbije nějaká elektronika, měli byste jí dát přes noc do misky s rýží. Ta údajně přiláká asiaty, kteří mají s opravou elektroniky bohaté zkušenosti. Asiaté pak vaše zařízení přes noc výměnou za rýži opraví. Moc jsem tomu nevěřil, ale skutečně to funguje!“ píše Steve na svém blogu.

V redakci jsme tomu také moc nevěřili, proto jsme se to rozhodli vyzkoušet. A aby to asiaté neměli jednoduché, rozhodli jsme se jim dát větší sousto. Schválně jsme rozbili starou televizi, a tu jsme pak strčili do pytle s rýží. Když jsme ráno pytel otevřeli, ujistili jsme se, že to skutečně funguje. Rýže byla pryč, ovšem televize byla funkční a jako nová.

Tento výměnný obchod podle našich zdrojů funguje se všemi druhy rýže. To je velmi dobrá zpráva, na světě totiž existují tisíce druhů rýží, proto je velmi dobře, že asiaté druh rýže neřeší a svoji práci odvedou výměnou za jakoukoliv rýži.

Proto, až se vám příště rozbije nějaká elektronika, tak pamatujte, že nemusíte utrácet velké peníze za opravu v servisu. Stačí ji přes noc strčit do rýže. Pokud ve vašem okolí bydlí nějací asiaté, garantujeme vám, že vaše zařízení do rána opraví.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..