Pohlaví dítěte prince Harryho a vévodkyně Meghan bude zveřejněno, až se dítě samo rozhodne, jestli chce být mužem, nebo ženou

07 Dub 2019

Královský pár dnes vůbec poprvé promluvil o pohlaví svého potomka. Důvodem, proč nechtějí pohlaví dítěte prozradit veřejnosti, je to, že chtějí počkat, až se dítě jednou samo rozhodne, jestli se cítí jako muž, nebo jako žena.

Královský pár se rozhodl, že by měl jít příkladem moderní, liberální a politicky korektní společnosti, ve které může mít každý pohlaví, jaké sám chce.

„S Harrym jsme viděli seriál Most!, který úplně změnil náš pohled na svět. Rozhodli jsme se proto jít příkladem veřejnosti, a chtěli bychom bezpohlavního míšence, který se sám rozhodne, zda se cítí být více mužem, nebo ženou. Předpokládáme, že pohlaví našeho dítěte bude známo nejdříve za 20 let, až se samo definuje, čím vlastně je,“ píše na svém Instagramu vévodkyně Meghan.

Nic na celé věci nemění ani nedávné přeřeknutí tenistky Sereny Williams, která o potomku královského páru mluvila jako o dívce.

„Ano, náš potomek se možná narodí s dívčími pohlavními orgány, ale to ještě neznamená, že se bude jednat o holčičku. Lidské pohlaví je mnohem složitější a klidně s může stát, že se jednou rozhodne být mužem. Serena by mohla vyprávět,“ píše se dále v příspěvku vévodkyně ze Sussexu.

Všichni nedočkavci, kteří nemají nic lepšího na práci, než řešit potomka prince Harryho a vévodkyně Meghan, si tak musejí ještě spoustu let počkat.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..