Putin se při návštěvě KLDR tajně oženil s Kim Čong-unem. „Vedle tak kozatého chlapa si připadám jak normální heterosexuál,“ prohlásil v projevu

21 Čvn 2024

Zatímco západní média rozebírala, jaký je cíl cesty Vladimíra Putina do KLDR a zda výměnou za munici pomůže Korejcům sestavit jadernou bombu, ve skutečnosti byl smysl cesty úplně jiný. Ruský a korejský vůdce si totiž v Pchjongjangu řekli svá ano a z korejského diktátora se oficiálně stal pan Kim Čong Putin.

Důvodem k obřadu v Severní Koreji bylo hlavně to, že KLDR oproti Rusku nemá zákony proti gayům. Manželé Putinovi si tak mohli beztrestně říci svá ano a užít si svatební noc plnou divokého homosexuálního sexu. O to těžší pak bylo jejich následné loučení, když se Putin musel vrátit zpět do Ruska.

Zároveň se jedná o coming-out obou diktatorů, protože doteď ani jeden o své sexuální orientaci na veřejnosti nepochyboval. Ano, ruský prezident občas líbal a osahával mladé chlapce a před třemi roky se na svět dostalo video, kde Putin provozuje sex s běloruským diktátorem Lukašenkem, ale jak sám Putin video okomentoval, „To, že šukáte chlapy, z vás ještě nedělá buzeranta.“

Ruský prezident dále ve svém projevu uvedl, že Rusko sice je konzervativní země, která si zakládá na principu tradiční rodiny, kde otec živí rodinu a ta si na oplátku nestěžuje, když je občas ožralý všechny seřeže. Nicméně, leč se provdal za muže, pořad se jedná o může, co má větší kozy než většina ruských žen a díky tomu si připadá víc hetero, než kdy předtím.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.