Ďábel pro AZ247: “Slávek má kuráž, s komunisty bych nešel do vlády ani já.”

21 Úno 2017

Když naše redakce zasílala do nenápadného P. O. Boxu v pražských Ďáblicích korespondenční lístek s dotazem k poslednímu politickém kroku předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky, ani jsme nepočítali s tím, že bychom na něj mohli dostat odpověď. Po několika dnech zazvonil našemu šéfredaktorovi telefon. Muž, který volal z neznámého čísla, se představil jako Milan a nabídl nám krátký rozhovor přímo se samotným Pánem temnot.
Vládce pekel byl ochotný najít si mezi zabíjením v Sýrii, šířením rakoviny a pravidelnou týdenní schůzkou s Georgem Sorosem čas na to, aby jedinému médiu v zemi, kde vlastní pouze menšinový podíl, odpověděl na pár otázek.

AZ247: „Dobrý den, děkuji, že jste si na nás udělal čas, musíte mít určitě neuvěřitelně nabitý rozvrh.

Ď: „Zdravím vás, prosím, posaďte se…přesně jak říkáte, rozvrh mám dneska šílený. Bohužel to budeme muset trochu zkrátit, za chvíli totiž musím letět na ministerstvo průmyslu. To víte, když jsem Honzovi Mládkovi nabízel svoje služby tak on že ne, že mu levnější a lepší PR udělají kluci od operátorů. Zvorali ale co mohli a teď volal, abych to já honem honem všechno srovnal. Ale vy jste se tuším chtěl ptát hlavně na Slávka Sobotku…“

AZ247: „Premiér Sobotka nedávno prohlásil, že si dokáže představit případnou politickou spolupráci s KSČM i na vládní úrovni. Není to ale podle vás politická sebevražda?“

Ď: „Jedno se Slávkovi musí nechat. Má pořádně silnej žaludek na spolupráci s komunisty. Já bych s nimi do vlády znovu nešel, mám jenom negativní zkušenosti – vždycky jim podáte prst a oni hned chtějí všetko. Podílel jsem se na jedné kampani v Rusku. Všechno jsme vymýšleli a rozpočtovali jako kampaň pro jeden národní trh, ale Stalin si na schůzce postavil hlavu s tím, že chce zasáhnout větší segment populace. Všechno chtěl jet na globální úrovni. Stokrát jsme mu s Rothschildem říkali, že na to nemá rozpočet a že to prostě neufinancuje. Ale on že ne. Tak jsme od toho nakonec dali ruce pryč a sám jste viděl, jak to ve finále dopadlo. Ale to jsem trochu odbočil. Neměl bych to sice říkat, ale Slávkovi bych rozhodně doporučil, aby lidovce se starosty odprosil na kolenou a nějak to ve finále všichni dali do kupy s ODS a s Topkou. To bych ale vlastně byl sám proti sobě, já vsadil svoje peníze na jinýho koně.

AZ247: Myslíte, že by po volbách mohl do premiérského křesla namísto pana Sobotky usednout Andrej Babiš?

No já v to pevně doufám, zatím jsem do toho s kampaní hnutí a osobním PR zahučel tak za 200 mega. Ale řeknu vám, ten Andrej je stejně talent na kšefty. Čas od času pořádám sebezdokonalovací semináře – koučing jak ovládnout svět a tak. Normálně je poplatek za účast jedna duše. Ten kluk do mě ale hučel tak dlouho až mě ukecal na pětiprocentní dividendu z jeho akcií. To víte, to bylo na začátku devadesátých let, akcie měl tehdy kdekdo, ale já mu v očích viděl, že to jednou někam dotáhne.  No a dneska mě ty jeho chemičky skoro živí. S Andrejem je holt radost pracovat. (Zvoní telefon) No, vidíte to, my o vlku. Omluvte mě na chvíli.

Během telefonování pán temnot několikrát změní barvu z červené přes žlutou na fialovou. Nakonec se rozloučí, zavěsí a vrátí se ke stolu.

Ď: Promiňte, to byla Monika. Andrej ty jeho fabriky teď musel na chvíli přepsat na ní a ona mě teď otravuje s každou p*čovinou. Není ale úplně blbá. Ví totiž, že její číslo už nezvedám, tak vždycky Andrejovi sebere mobil. Měla by se trochu vyklidnit, stejně to všechno pořád obstarává Andrej. (Pán temnot se podívá na hodinky) To je hodin, vždyť já už musím vyrazit na to ministerstvo. Nezlobte se, dopovídáme to někdy jindy, ju?

AZ247: Já myslím, že mám všechno, co jsem potřeboval vědět. Děkuji za rozhovor a hodně štěstí ve vaší práci.

Ď: I já děkuji vám. Klid bych měl, kdyby si ten Mládek konečně dal říct. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam. Mějte se hezky a na shledanou.
1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..