Úžasné: Strčte si svůj ukazováček do zadku na 60 sekund a uvidíte, co se stane s vaším tělem

20 Lis 2016

Strkání předmětu do análu má mnoho lidí velmi rádo. A je to našemu organismu velmi prospěšné. Věděli jste ale, že strkání jednotlivých prstů na rukou do vašeho konečníku, může být přínosné v různých oblastech?

Dnes vám přinášíme základní situace, kdy si který prst strčit do zadku a od čeho vám to pomůže.

Zkuste to a věřte nám to, že toho nebudete litovat. Jakýkoli z těchto análních průniků by měl trvat alespoň 60 sekund.

Palec – dušnost

Pravděpodobně jste to nevěděli, ale váš palec je spojen s vaším srdcem a plícemi. Proto při pocitu bušení nebo dušnosti strkejte svůj palec pomalu do řiti a poté zrychlete.

Ukazováček – průjem

Ukazováček je velmi dlouhý a ohebný prst. Proto je možné ho strčit hodně hluboko do zadku a vytvořit špunt. Tato metoda je velmi užitečná, pokud zrovna nemáte k dispozici záchod nebo je průjem vyvolaný třeba nervozitou (například na pracovním pohovoru).

Prostředníček – nevolnost a nespavost

Trpíte-li nespavostí, měli byste vyzkoušet masáž řitních nervů. Tato masáž rozhodně zlepší váš spánek. Můžete ji i aplikovat v případě nevolnosti za jízdy v autě. Stačí strčit prostředníček do zadku a točit s ním ze strany na stranu.

Prsteníček – zácpa

Máte-li potíže se zácpou nebo jiné potíže s břichem, jednoduše kruťte se svým prsteníčkem hluboko v zadku a ono to povolí. Nastává pocit blažené úlevy.

Malíček – migréna

Migréna a bolest krku je často způsobena zaseknutými čakrami mezi půlkami. Polechtejte malíčkem svoje hýždě a pomozte tím zaseknutým čakrům v pohybu.

Dlaně

Měli byste také vědět, že vaše dlaně jsou těsně spjaty s množstvím nervů ve vašem těle, pročež je ke zlepšení vašeho fyzického zdraví třeba často plácat ženy po zadku.

45 comments
  1. tyvole, napíšeš to jak kdybys neuměl česky (ne, nikdo v češtině nepoužívá „co to sakra“, neboť je to doslovný (a nekvalitní) překlad anglické fráze „what the hell“) a ještě cenzuruješ slovo, který nepotřebuje být cenzurovaný, vlastně už jen to, že jsi ho cenzuroval a zároveň použil zrovna tuhle pseudofrázi naznačuje, že seš vymaštěnej jak pekáč tvojí mámy

 1. výborná paródia 🙂 na všetky tie
  „Neuveriteľné liečívé veci na všetky druhy chorob, ktoré máte dokonca aj vy doma v kuchyni!!!“
  „Ona našla prastarý keltský recept avokádo s pomarančom a toto spravilo s jej plaťou po 5tich dňch!!!!“
  „Lekári nechcú veriť, vyliečil všetky druhy rakoviny s potravinou ktorú máte aj vy doma v kuchyni!!!!!

     1. To není teorie relativity, ale Galileiho princip relativity, když už. Ale z fyzikálního hlediska ani jedno 😀

     2. Pardon kolegyně a kolegové, dovoluji si malé technicko-sémantické upřesnění. Dbejme, aby nedošlo k omylu! Galileiho princip relativity se vztahuje výlučně na prsty v píči. Zato „Vřiď prst v řiť“ neboli Cimrmanova kardanální teze je právě ta, která zevrubně popisuje vztahy, souvislosti a průvodní jevy spojené s prstem v zadku… Nemyslíte? ????????????

 2. Anál vyléčí Vaše zranění nadobro! Stalo se Vám někdy, že jste se řízli do prstu, uřezali článek, nebo pohmoždily prsty? Strčte si zraněný prst do prdele, nechte ho tam několik desítek minut. Prostředí v prdeli má léčivé účinky, díky mikroflóře a teplotě těla a zranění se skvěle regeneruje. Zlomený prst se narovná, rána zacelí a článek doroste – to chce ale trpělivost. Museli by jste mit prst v prdeli až půl roku, což není moc komfortní. Ale proti gustu, žádný dišputát! Poradil sem to již pár přátelům a jsou mi vděční dodnes!

 3. Vážení, dík za příspěvek, již dlouho jsem se tak neřehtal. Komentujícím také dík za vtipné odpovědi, které většinou motivovaly k dalším reakcím. Škoda, že u vážných témat se čtenáři napadají a uráží, zatímco o prstech v prdeli si rozumíme. Asi proto, že jde o hovno.

 4. Vyzkoušel jsem a nějak se mi to popletlo, tak jsem vyzkoušel všechny metody postupně a teď moje tělo neví, jestli srát či nesrat, takže posledních deset hodin jen tak „usrává“ v nepravidelných intervalech. Prosím poraďte, dochází spodní prádlo, pračka rozbitá, nevím, co mám dělat!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..