Vědci odhalili, že Mount Everest je ve skutečnosti obří pyramida

28 Bře 2019

Pyramidy jsou rozeseté po celé planetě. To je velice zvláštní, protože v dobách, kdy byly všechny tyto pyramidy postaveny neexistovalo letecké cestování a internet byl teprve v plenkách. Jak je tedy možné, že civilizace, které se údajně vyvíjely nezávisle na sobě, stavěly všechny stejné pyramidové stavby (nemá to nic společného s tím, že pokud máte k dispozici pouze primitivní nástroje, tak je pyramidový tvar nejjednodušší a nejspolehlivější tvar stavby, jaký můžete postavit, pozn redakce)? Tuto záhadu by se mohlo podařit rozluštit skupině samozvaných alternativních vědců, kteří odhalili, že nejvyšší hora planety – Mount Everest, ve skutečnosti není horou, nýbrž obrovskou umělou stavbou – pyramidou.

Podle některých teorií nebyly pyramidy postaveny lidmi, nýbrž mimozemšťany. K tomu nasvědčují desítky důkazů, které však moderní věda nebere v potaz. Podle nejrozšířenější teorie, jsou pyramidy jakymisi vysílači, které udržují magnetické a gravitační pole naší planety. Zároveň odpuzují všechny meteory a vesmírnou radiaci, čímž zajišťují to, že lidstvo může na planetě přežít. Jelikož lidi byly v době postavení pyramid ještě primitivnějšími, než jsou teď, není pochyb o tom, že pyramidy jsou mimozemského původu.

„O tom, že pyramidy postavili mimozemšťani, dnes pochybují pouze ignoranti. S jistotou můžeme říct, že každá pyramida vysílá signál o síle 10 hyperpascalů na 3 meganewtony. V případě Mount Everestu je to dokonce 100 krát tolik. Klasičtí vědci nad tím ale zavírají oči a ignorují to. Média vám o tom také neřeknou. Důkazů je ale spousta. Já vám žádný nepředložím, najděte si je sami na internetu,“ prohlásil jeden ze samozvaných vědců Evgenij Lupakov.

Mount Everest je zřejmě hlavním vysílačem a řídícím střediskem

Podle všeho je Mount Everest hlavní pyramidou, tedy hlavním vysílačem a zároveň řídícím střediskem. Toto zjištění je naprosto klíčové, protože pokud je to pravda, a že by opravdu mohla být, tak by případná expedice mohla zjistit nejen opravdovou roli pyramid na naší planetě, ale dokonce uvnitř Everestu potkat i skutečné mimozešťany!

„Pyramidy po celé planetě jsou automatizované přístupové body, tzv. access pointy, které pouze přijímají signál z hlavního vysílače a posílají ho dál. Díky tomu pyramidy dokáží pokrýt celou planetu, a naše magnetické a gravitační pole funguje. Pokud je naše teorie správná, všechny tyto přístupové body přijímají signál z hlavního vysílače, který se nachází uvnitř Everestu. Předpokládáme, že něco tak velkého potřebuje pravidelnou údržbu. Proto podle nás, budou uvnitř Mount Everestu skuteční mimozemšťané!“ dodává Lupakov.

Lupakov a jeho tým plánují uskutečnit výzkumnou misi během léta 2022. Nyní Lupakov shání pro tuto expedici finance. Jakmile jich sežene dostatek, postaví si vilu na Bali. Z toho, co mu zbyde, poté plánuje zafinancovat svoji expedici.

Pokud vás tématika pyramid zajímá, podívejte se, jak byly postaveny!

3 comments
  1. Otázka je jestli můžou mít takovýdle názory eště dnes v 21.staletí váhu.
    Odpoved je ze ano ale jenom obrazovou, t. j. Lupakov pouze zrcadlí pravdu ale sám věci kterým nerozumí nahrazuje nesmysly a bludy o mimozemštanech. Měl by radši studovat fyziku a dělat pokusy v rámci nějakého vědného oboru….např .

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..