CIA se pokusila ukrást Rusku Slunce

28 Dub 2017

Ruským policistům se dnes v ranních hodinách podařilo přistihnout poblíž Omsku dvojici agentů CIA, kteří se pokoušeli na korbě nákladního auta ukrást Rusku Slunce.

Bylo zhruba 8 hodin ráno, když se obyvatelé Ruska divili tomu, že je venku stále ještě tma. Brzy se ukázalo, že za to mohla dvojice agentů CIA, kteří se poblíž ruského města Omsk pokoušeli ukrást Slunce. Agenty ale hrdinsky odhalili dva tamní policisté, kteří oba agenty zatkli a náležitě zmlátili.

“Byli jsme zmateni z toho, že je 8 hodin ráno a venku je stále tma jak o půlnoci. Rozhodli jsme se to ale neřešit, v Rusku se každou chvíli děje něco, co je mimo lidské chápání. Náhle jsme ale zahlédli pronikavé světlo, které vycházelo z velké koule, umístěné na korbě nákladního auta. Tehdy mi to docvakalo – to bylo naše Slunce!” řekl naší redakci jeden z policistů.

“S Andrejem jsme ihned vyrazili za náklaďákem. Když se nám ho podařilo zastavit, našli jsme uvnitř dva agenty CIA, ze kterých jsme záhy vymlátili přiznání, že se nám pokoušeli ukrást Slunce a ponořit tak Rusko do věčné tmy,” komentuje policista dále svůj hrdinský čin.

Všechny stopy vedou ke Sluníčkářům

USA sice o této akci CIA zatím mlčí, důkazy však hovoří jasně. Všechny nasbírané stopy navíc vedou až ke Sluníčkářům, kteří ovládají většinu západních zemí.

“Naši agenti zajistili svědectví dvou dopadených agentů. Zatím to vypadá na akci nařízenou Sluníčkáři. Netřeba dodávat, že tento čin by mohl Rusku zasadit smrtelnou ránu. Bez Slunce by se celá naše země ponořila do nekončící tmy, nic by nerostlo, teploty by neustále klesaly… neumím si představit, co by se dělo, kdyby CIA uspěla a Slunce nám ukradla,” prohlásil šéf ruské tajné služby.

Na oficiální odpověď Kremlu zatím čekáme. Vladimir Putin ale nejspíš stejně jako vždycky zachová klidnou hlavu, jelikož nechce uvrhnout Rusko do válečného konfliktu. Prvotním cílem Ruské federace je totiž ekonomická prosperita, svoboda a mír.

17
Komentujte

avatar
8 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
TomasLubor TokošJan NovákKonspirační teoretikAnbrej Šabib Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Drzost Američanů nemá meze. Slunce bylo, je a bude vždy ruské. On už soudruh Putin s těmi vlastizrádci v čele s Kalouskem, papežem a emerickým prezidentem náležitě zatočí. Pak si tito šmejdi uvědomí, že Velkoruské říši patří nejenom Slunce ale celý vesmír, Zeměkouli nevyjímaje.comment image

Marcela Mukti Hanuschová
Host
Marcela Mukti Hanuschová

Správně. Velkorusko vesmírné říši ZDAR ZDAR ZDAR!!!!

Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Velmi dobře. Ještě bych dodal: Lidé bděte!!! Vše co máme, pro mír dáme!!! U toho posledního sloganu mám vždycky strach abych nevynechal to í, pak to dává úplně jiný smysl 😀

Petr K.
Host
Petr K.

Slunce vzdy bylo ruske! Rusove ho videli jako prvni!!!
Navic Rusko vybudovalo svou zakladnu na odvracene, tedy chladnejsi, casti Slunce jiz dva roky pred vyzdvizenim Krymu ze dna Cerneho more.

Marcela Mukti Hanuschová
Host
Marcela Mukti Hanuschová

Ještě že byli Andrej a jeho kolega bdělí a ostražití.
Navrhuji ustanovit v Čechách (atd) zvláštní komisi, komando a ministerstvo na zabezpečení našeho česko-moravsko slezského Slunce.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Dle doložené fotodokumentace šlo jen o polovinu Slunce. A já se táži, kde je druhá polovina? Buď se bdělým policistům podařilo zadržet jen polovinu komanda, nebo ta druhá polovina byla ukradena již dříve.

Fake News
Host
Fake News

Proč myslíš, že je v Rusku taková zima? Slunce jim ukradli Mongolové už před stovkami let.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Mongolové? No nevím, nevím. Podle posledních výzkumů to byla vojska Velkého Mogula Bábura. Proto se také Rusové vydali válčit do Afghánistánu. Doufali, ža tam ještě zbytek svého Slunéčka Zlatistého naleznou.

Jára Šimek
Host
Jára Šimek

Cela tahle stranka a vsechny zpravy na ni jsou pitomost ukrast slunce ??? Vzdyt podle zdraveho rozumu je to blbost … cipy na ovladani mysli … pane boze kdo na takovouhle pitomost muze skocit , americke vojko uprostred hory blanik … skodovka na marsu … copak tady nikdo nechape ze je to vsechno BLBOST … ale k zasmání Dobrý … tohle bych nominoval na cenu za nejlepsi vtip … kdyby nejaka byla … … dokonce bych rekl ze to je lepsi než zpravy Tv Nova

Juraj Vančo
Host
Juraj Vančo

Dokaz, ze je to pitomost 😛

Ondřej Kučera
Host
Ondřej Kučera

Další ovce, zmanipulovaná massmédii a proamerickou propagandou!

Jan Novák
Host
Jan Novák

Ty idiote 😀 … co si takhle přečíst ten krásný podnadpis “nikdo nám nediktuje, o čem smíme lhát” na téhle stránce?

Konspirační teoretik
Host
Konspirační teoretik

Vidíš, to bude tím, že ti Tě unesli a vymyli Ti mozek. Určitě se ptáš kdo, viď? Je celkem očividné, že v tom mají prsty opět Američané a jejich CIA. Lidi, pokud chcete přežít, držte se Sovětského Svazu. Nikdy nebyl rozdělen! Je to pouze manipulace ze strany Američanů!

UnCool
Host
UnCool

No Putin, tam osobne na presrok urcite bude chtit pristat na letajicim koberci.

Anbrej Šabib
Host
Anbrej Šabib

Nehorázné!

Lubor Tokoš
Host
Lubor Tokoš

Buzi stránky, pro gaye a travesti pohlaví.

Tomas
Host
Tomas

Tvl, tohle je teda ÚLET!!!
LIDI DÍK, ZA POBAVENÍ, SUPER! :))))
Tomas

Reklama

RSS