Koronavirus mutuje s počítačovými viry. Nakazit se lze už i přes internet

07 Bře 2020

Skupina amerických a čínských vědců, která pracuje na výzkumu koronaviru, přišla s šokující zprávou. Koronavirus podle nich zmutoval s některými počítačovými viry, a nakazit se nyní lze už i přes internet. Toto by doslova mohlo znamenat konec lidské rasy!

Případných mutací koronaviru se odborníci dlouho báli. Mutace by mohly jak zhoršit průběh nemoci, tak i usnadnit její šíření a ztížit hledání případného léku. To, co se koronaviru ale povedlo, se doposud nepovedlo žádnému jinému virovému onemocnění.

“Během našich testů jsme zjistili, že koronavirus SARS-CoV-2 dokáže mutovat s některými počítačovými viry typu HTTP, HTTPS IPv4, IPv6, PHP a CSS. Pokud se tak stane a uživatel na takovou mutaci na internetu narazí, vzniká vysoké riziko nakažení se přes internet,” tvrdí vědci.

USA hlásí první případ nakažení koronovirem přes internet

První případ takové nákazy na sebe nenechal dlouho čekat. 44letá Suzan z Ohia se podle doktorů nakazila skrze reproduktory v počítači.

“Koronavirus zmutoval v Suzanine počítači s virem HTTP. Agresivní mutace si našla cestu z počítače skrze reproduktory a nakazila nic netušící Suzan, která zrovna na počítači hrála Candy Crush Sagu,” tvrdí lékaři.

Způsobů, jakými se můžete od vašeho infikovaného počítače nakazit, je hned několik. Nejvíce nebezpečné jsou reproduktory, které pomocí zvukových vln doslova tryskají koronavirus přímo na vás. Nakazit se ale můžete například skrze webkameru, která vyzařuje ionické zářené. Právě toto záření na vás koronavirus dokáže přenést. Doporučujeme tedy zalepit kamery a vyhodit reproduktory. V případě zabudovaných reproduktorů můžete použít roušku, kterou reproduktory zakryjete. Proti koronaviru se navíc ukázal být velice účinný ocet. Octujte tedy jako o život, bojujete tím jak proti chemtrails, tak proti koronaviru!

66 comments
     1. Kdyby byla soutěž v nechápavosti, tak přispěvatelé do tohoto vlákna mají deset metálů. Je super, že nevěříte obsahu článku, ale tak moc si přejete najít někoho, kdo není tak důvtipný, že nad těmi příspěvky vůbec nepřemýšlíte. How sad 🥺

  1. Ani ne. Ajťákovi totiž dojde, že je to vtip, že ty stránky fungují jako satirický zpravodaj a nesmí být nikdy brány vážně, zasměje se a nechá to bejt. Oproti tomu, hloupý šťoural, hrající si na chytrého, bude říkat, jak je to nesmyslné a hloupé, přičemž si neuvědomí, že to je přesně ten záměr této stránky.

    1. V logu nahoře se mj. píše “Nikdo nám nediktuje, o čem smíme lhát”. Fake news je falešná zpráva, která se tváří, že je míněna vážně, což není tento případ. Anebo i tohle je vtip, jen posunutý o laťku víš? Na mě moc intelektuální, ale potom se omlouvám za tupost.

 1. Zahlídl jsem na svém mobilu HTPPS. Nevíte někdo, jestli se to přenáší i přes mobil? Reproduktory a web kameru na PC jsem zabalil do roušek namočených v octu a monitor jsem preventivně přikryl prostěradlem namočeném v octu, ale jestli se to přenáší přes mobil tak to nevím jak se chránit. Mám služební telefon a ten potřebuju používat. Nevíte někdo, jestli když se takto nakazím přes služební mobil nebo notebook, uzná to zaměstnavatel jako pracovní úraz?

 2. Vy si tady s toho děláte prdel, ale já bych tomu věřil. A podle mně by bylo nejlepší všecky ty internety zakázat, optický kabely vykopat ze země a udělat z nich něco užitečnější, třeba brejle nebo lupy pro seniory a byl by pokoj. A slušný noviny jako Ázet247 by se tiskli nebo přepysovali a kolabortéři by to pak prodávali na ulicích jako za starejch časů. Já to každopádně po tomhle příspěfku du odpojit, takže vaše odpovědě už neuvidim. Ale kdo se mnou souhlasí a chce potpořit Ázet247, tak zítra v poledne sraz pod koněm. (kdo ví, bude tam, ale lidem se nedá věřit, takže nemůžu dát přesnou adresu, omlouvam se).

 3. Já to věděl už když se to oběvilo vypl jsem počítač a vyhodil ho rafím vám nakupte si co nejvíce dlouhodobých surovin a zavřete se do sklepa, po 3 letech vylezte a potom snad budeme v pohodě. Podle mne jse to rozšířilo právě z internetu media nám lžou že to bylo od zvířat. Já bych ty internet zničil a všichni by byli šťastnější a dělali by pořádnější práce jako třeba kováře A ne jenom sedět za počítačem a brát u toho 50000 korun měsíčně

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..