Další válečná provokace: Lotyšské hranice se nebezpečně přiblížily k ruským ponorkám

08 Bře 2016

Podle našich zdrojů došlo včera ve večerních hodinách k další válečné provokaci NATO, když se lotyšské hranice nebezpečně přiblížily k ruským ponorkám.

Kolem včerejší osmé hodiny večerní si posádka ruské ponorky třídy Akula všimla, že se k nim nebezpečně přibližují lotyšské hranice. Posádka naštěstí zachovala klid a nenechala se vyprovokovat, čímž zabránila vzniku ozbrojeného konfliktu, který západ tak touženě chce.

„Je to neuvěřitelné, jakou mají západní země drzost. Jen tento rok se již desítky západních hranic přiblížily k naší vojenské technice. Toto jsou sprosté západní provokace a já nechápu, jak je možné, že jim to beztrestně prochází,“ prohlásil ruský generál Vasilij Antimurikanis.

Západních provokací přibývá

Západní provokace jsou v posledních letech čím dál častější a Rusko se oprávněně obává vzniku ozbrojeného konfliktu. Je to jen 14 dní, co finské hranice pronásledovaly ruskou stíhačku. V únoru zase například agenti CIA a Mossadu ukradli ruskou armádu a zaútočili s ní na Ukrajinu, přičemž spáchaly několik genocid, ze kterých pak obvinili Rusko.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

16 comments
 1. Taky bych nějaké zprávy měl… V pohraničí USA, v Iráku, se rozmohla revolta. Bylo nutno v rámci akce – Získej ropu zdarma – do pohraničí vojensky vejít a sjednat pořádek. Bohužel se podařilo pouze získat ropu. Pořádek se i po více než deseti letech nepodařilo sjednat.

  Nebo… Odporná provokace Afghánistánu vůči protiteroristické politice USA způsobila, že díky akcím afghánských teroristů na území USA, bylo nutné provést invazi. Vyhlašování války je zbytečná administrativa, tak se to zvládlo i bez něj. Sice žádný terorista nebyl nalezen, ale aspoň se změnila vláda a rozbilo něco vesnic a zabilo něco lidí. Přeci se tam nejelo zbytečně…

 2. Americká armáda již 5 let bojuje s ISIL. Bohužel, přes srdnatý boj, se ISIL rozlezl z Iráku do Sýrie. Nicméně, zlý rus, který s ISIL vůbec nebojoval, ale dle hlášení The Guardian, Hospodářských Novin nebo CNN bombardoval demokratickou opozici. Je to vskutku demokratická opozice, neboť si syrští republikánští vojáci zajatí touto opoziční silou mohli demokraticky vybrat, jestli budou první rozčtvrceni nebo si nechají první uřezat hlavu.

  Přes veškerou snahu vyhnout se boji s ISIL ruská intervence způsobila, že ISIL ztratil polovinu dobytého území v Sýrii a část území v Iráku. Rusko nedokázalo dohnat akce aliance, a nepokrytě lhalo, když ohlásilo, že za dobu svého působení provedlo více letů a svrhlo více bomb. Jaká sprostá lež. Všichni jsme viděli, že rusové v Sýrii vlastně téměř vojensky nebyli přítomni. Nicméně protože rus sprostě oznámil již v září, že skončí až se podaří dojednat příměří a příměří se nyní dojednává, tak opustil zbaběle Sýrii, protože s ISIL nechce bojovat…

  1. achjo…
   Ruská intervence začala oficiálně 30. září 2015 mapa https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/archive/8/88/20151209082535%21Syrian_civil_war.png
   a dnes
   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/88/Syrian_civil_war.png
   Takže co za tu dobu ISIS ztratil?
   1. Malá území na severozápadě u tureckých hranic. Syrští povstalci je obsadili navzdory intenzivnímu bombardování Ruska.
   2. Rozsáhlá území málo obydlené pouště na jihovýchodě ve prospěch povstalců z Nové syrské armády vyzbrojených USA. Rusko je taky bombardovalo, i když bojují pouze proti ISIS
   3. území kolem města Manbidž ve prospěch Kurdsko-povstalecké aliance SDF. Pomohly jim Americké a Francouzské speciální jednotky.
   4. Území V Al-hasakah ve prospěch SDF. (Taky žádná přítomnost Ruska)
   5. Palmíra ve prospěch Assada. Rusko opravdu bojovalo proti ISIS.
   Jinak v Iráku se Ruská přítomnost soustřeďuje jen na zbrojení teroristů jako je
   Kata’ib Hezbollah.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..