Vědci rozluštili záhadu, jak byly postaveny pyramidy – odspodu nahoru

31 Čvc 2018

Lidstvo si již stovky let klade otázku, jak starověcí Egypťané postavili pyramidy. Moderní věda na tuto otázku neznala odpověď. To se ovšem díky výzkumu skupiny vědců z Bostonské univerzity změnilo. Pyramidy byly podle bostonských vědců postaveny odspodu nahoru.

„Koluje mnoho teorií o tom, jak byly pyramidy postaveny. Někdo tvrdí, že je postavili mimozemšťané. Jiní zase tvrdí, že Egypťané měli vyspělou technologii antigravitace. Oficiální teorie zase hovoří o zapojení otrocké práce. Nikdo ale nedokáže určit, která teorie je pravdivá. My jsme však díky důkladnému výzkumu zjistili, že ať byla stavba pyramid provedena jakkoliv, tak byla zahájena dole u základů, a stavba pokračovala dále odspodu nahoru,“ chlubí se na svém blogu vedoucí celého výzkumného projektu Dick Inson.

To ale není všechno. Podle Dick Insona jsou všechny tři největší teorie o stavbě pyramid pravdivé.

„Podle mně se všechny tři teorie o stavbě pyramid zakládají na pravdě. Všechny hlavní tábory mají tedy pravdu. My jsme navíc ještě rozluštili, jak konkrétně byly pyramidy postaveny. Egypťané skutečně postavili pyramidy za pomocí technologie antigravitace, kterou získali od mimozemských návštěvníků. Tyto antigravitační stroje ovládali egyptští otroci, kteří započali stavbu dole, a pokračovali dále nahoru,“ dodává Dick Inson.

Doslova záhada tisíciletí je tak konečně rozluštěna. Další dobrou zprávou je, že Dick Inson a jeho tým s rozlouskáváním záhad plánují pokračovat. Po odhalení tajemství pyramid, se plánují zaměřit na zodpovězení otázky, zda mají kočky skutečně 9 životů. Uvidíme, jestli dojdou ke stejnému výsledku, jako skupina ruských vědců, o jejichž studii jsme informovali nedávno.

3 komentáře
  1. Antigravitační přístroje nebylo, jistě by se dochovaly kresby.
    Jistě to byli otroci kdo stavěl a jak?
    Nemohly použít písek a klády k přesouvání?
    Jen přidávali písek .
    Co vy na to?

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..