Vědci rozluštili záhadu, jak byly postaveny pyramidy – odspodu nahoru

31 Čvc 2018

Lidstvo si již stovky let klade otázku, jak starověcí Egypťané postavili pyramidy. Moderní věda na tuto otázku neznala odpověď. To se ovšem díky výzkumu skupiny vědců z Bostonské univerzity změnilo. Pyramidy byly podle bostonských vědců postaveny odspodu nahoru.

„Koluje mnoho teorií o tom, jak byly pyramidy postaveny. Někdo tvrdí, že je postavili mimozemšťané. Jiní zase tvrdí, že Egypťané měli vyspělou technologii antigravitace. Oficiální teorie zase hovoří o zapojení otrocké práce. Nikdo ale nedokáže určit, která teorie je pravdivá. My jsme však díky důkladnému výzkumu zjistili, že ať byla stavba pyramid provedena jakkoliv, tak byla zahájena dole u základů, a stavba pokračovala dále odspodu nahoru,“ chlubí se na svém blogu vedoucí celého výzkumného projektu Dick Inson.

To ale není všechno. Podle Dick Insona jsou všechny tři největší teorie o stavbě pyramid pravdivé.

„Podle mně se všechny tři teorie o stavbě pyramid zakládají na pravdě. Všechny hlavní tábory mají tedy pravdu. My jsme navíc ještě rozluštili, jak konkrétně byly pyramidy postaveny. Egypťané skutečně postavili pyramidy za pomocí technologie antigravitace, kterou získali od mimozemských návštěvníků. Tyto antigravitační stroje ovládali egyptští otroci, kteří započali stavbu dole, a pokračovali dále nahoru,“ dodává Dick Inson.

Doslova záhada tisíciletí je tak konečně rozluštěna. Další dobrou zprávou je, že Dick Inson a jeho tým s rozlouskáváním záhad plánují pokračovat. Po odhalení tajemství pyramid, se plánují zaměřit na zodpovězení otázky, zda mají kočky skutečně 9 životů. Uvidíme, jestli dojdou ke stejnému výsledku, jako skupina ruských vědců, o jejichž studii jsme informovali nedávno.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments
  1. Tak toto je jeden z najväčších omylov ľudstva!

    Každá pyramída bola vytesaná z jedného obrovského kameňa do tvaru kvádrov na seba poukladaných do pyramídy.

    Takže vznikli ZHORA NADOL !!!!!

    ( a dal som to veľkými písmenami, takže žiadne protirečenie nie je prípustné, je mi jedno, co si o tom myslia v Bostone)

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..