USA chtějí zakázat dětský olej. Lisování dětí je prý nehumánní

13 Dub 2020

Jen v USA je ročně použito přes 3 miliony dětí na výrobu dětského oleje. To se však nelíbí čím dál více Američanům, díky čemuž momentálně americká vláda zvažuje úplný zákaz dětského oleje.

Odpůrci dětského oleje označují lisování malých dětí jako nehumánní. Už dříve přitom kvůli tomu vláda USA přijala opatření, která nařídila výrobcům uzavřít velkochovy s dětmi a používat pouze děti odložené do babyboxů, děti z dětských domovů a jinak nechtěné děti. Ani to však odpůrcům nestačilo.

“Před lety se nám podařilo uzavřít velkochovy dětí, kde děti vyrůstaly pouze za účelem, aby se z nich stal dětský olej. Tyto děti nikdy neopustily vnitřek haly a ve věku 4 let šly rovnou do lisu. Nyní je čas uštědřit dětskoolejovému průmyslu poslední ránu a úplně ho zakázat!” tvrdí jeden z odpůrců dětského oleje.

Nechtěné děti jsou lisovány ve speciálních lisech. Do těch jsou zaživa vloženy a tlakem 12 000 psi jsou pak rozmačkány. Vysoký tlak zajišťuje, že se z tělíček nechtěných dětí uvolní vzácný a léčivý dětský olej, který je určen pro chtěné děti na léčbu ekzému a citlivé pokožky. Jedná se tak o přírodní rovnováhu, kdy chtěné děti přežívají na úkor těch nechtěných.

Odpůrci dětského oleje však tuto rovnováhu chtějí narušit, čímž by mohli poškodit celosvětovou ekonomiku. Dětský olej je totiž používaný po celém světě, a jsou to právě USA, odkud pochází většina produkce. Nemluvě o tom, že ze zbytků těl se následně vyrábí dětská šunka. Případný zákaz by tak mohl ohrozit celosvětový trh nejen s dětským olejem, ale i s dětskou šunkou a způsobit další finanční krizi. Zvláště teď, když po světě řádí i epidemie koronaviru, která mění lidi v nemyslící zombie. Nikdo navíc neví, čím by se dětský olej při léčbě dětských ekzémů nahradil.

Jaký na tuto problematiku máte názor vy? Zakázali byste dětský olej?

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

9
Komentujte

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
LukášAdamPavelJaroslavVojtěch Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Franta
Host
Franta

zase další útok proti svobodě podnikání

Juraj
Host
Juraj

To snad nemyslí vážně?! Máme malého syna a dětský olej prostě potřebujeme! Ať zase koukají rychle otevřít ty chovy v klecích!

Veronika Večerek Montiel
Host
Veronika Večerek Montiel

Co to je s vámi, vždyť zabíjí zdravé děti a chovají je jako zvěř a vám jde jen o olej…Ale co ty nevinné malé děti..kurvy aby jste pochcipaly na mor..

Vojtěch
Host
Vojtěch

Vy být dobrá češtin 😀

Jaroslav
Host
Jaroslav

To preci nemuzou udelat! Zacne to detskym olejem, pak zakazi i panennsky olej, cikanskou peceni a dokonce i smouli zmrzlinu. Pak se nam tu ta havet bude zase mnozit.

Pavel
Host
Pavel

Lisování je výhodné, používání DDT na tu havěť, by znehodnocovalo celé výrobní várky. Panenský olej nezakazovat !!!

Pavel
Host
Pavel

Kdyby se povolovalo jen lisování z babyboxů, bylo by oleje málo a zavdávalo by to záminku pokoutním překupníkům…. výroba má být masivní, aby se dostalo na široké masy … 🙂

Adam
Host
Adam

Morbidní humor

Lukáš
Host

Pokud se jedná o lisování za studena, tak by to tak velký problém být neměl…

Reklama

RSS