Oběti koronaviru se po pár dnech od úmrtí promění v zombie

08 Bře 2020

Na svět vyplavala šokující informace, kterou nám všechna světová média tají, aby nevyvolávala paniku. Objevuje se čím dál větší množství svědků, kteří popisují, jak se oběti koronaviru pár dní po své smrti proměňují v krvelačné zombie.

O šokující pravdu se s naší redakcí rozhodli podělit i někteří doktoři a odborníci, kteří mají od vlády přísný zákaz tuto informaci šířit do médií, aby nevyvolávali paniku. Podle některých je však důležité, abychom věděli, co se vlastně děje.

“Jsou zdokumentovány už tisíce případů, kdy se tomu tak stalo. Každý, kdo koronaviru podlehne, tak se během pár hodin až dní promění v lidožravou zombie, kterou je možné zastavit pouze poškozením mozku,” prozradil naší redakci virolog Roman Šebesta z Ústí nad Labem, který si přál zůstat v anonymitě.

I proto vládní složky všech zasažených států shromažďují nemocné v nemocnicích a dalších zařízeních – aby případným obětem mohli vojáci prostřelit hlavu.

Z Itálie navíc přicházejí svědectví od svědků, kteří proměnu viděli na vlastní oči.

“Viděl jsem na vlastní oči, jak člověk, který byl před hodinou mrtvý, najednou vstal, a zakousl se do jiného člověka,” tvrdí jeden z navrátilců z Itálie.

Ptáte se, zda je vhodný čas na to, začít panikařit? Zcela určitě!

69 comments
 1. Přes závaznost situace a nevyhnutelnost konce nelze, než se pousmát nad ne právě drobným paradoxem. Většina Čechů se připravuje na apokalypsu prostřednictvím zkupováním jídla, drogerie apod. To je přitom známkou toho, že většina Čechů má mozek již poškozen a proměna tedy není možná.

   1. Kdo pise komentare ze to neni pravda a td… Tak nemate ani jeden pravdu v komentari a smejete se tomu tak jste dementi lidi ja tomu verim a vlada to nema tajit stejne bude panika a zombi apokalypsa uz nastala a zadna zachrana cele planety neni a nikdy nebude a piste si co chcete o me do komentare me je to jedno ale jak rikam pred zombi apokalypsou neni zachrana jste tak ubohy v komentarich ze vam neni hamba.

    1. Tak pozor!
     Zombie je pravda.
     Včera večer,když jsem se vracel domu,tak jsem zahlédl nohu ve křoví.
     Kouknul jsem do křoví a nějaký člověk tam ústy trhal ježka.
     Ten pán byl starý. Ale vyskočil po mě z křoví tak rychle,že jsem nestačil ani pořádně uskočit. Zároveň mu vypadl ježek z úst a on se po tom zvířeti zase vrhnul,jako by měl obavu,že mu uteče.
     Zavolal jsem policii.
     Policisté dorazli a jeden znich oslovil toho člověka. Ten vyskočil ze zemně tak nepřirozeně…
     A začal zvracet krev společně se žlutou tekutinou,s konzistencí připomínající med.
     Policisté mi řekli,ať jdu pryč.
     Při odchodu jsem pak už slyšel jenom křik.
     Ten starý pán měl oblyčej do šedé barvy a na tváři jako by čerstvé popáleniny.
     Neříkal nic,jen tak zvláštně vrčel.
     Bylo to nechutné.
     Nikde jsem se o tom nedočetl.
     A co mi řeknete na můj zážitek?
     Tohle mi nikdo neuvěřil a ani neuvěří.

     1. Kazdy vi ze tenhle clanek je jen zert… Nahore u loga mate napsano ze je to satiricka stranka… Jen zasnu nad tim cemu jsou lidi schopni uverit

     2. to jo tyy kreteeene to rikej pani dobraoy co uz je 2 dny zombii ty mrtko !

   1. Ty,korona je v…
    Asi by si měl navštívit lékaře a učitele češtiny.
    Protože jsi určitě chtěl nám něco říci. Ale to co si napsal je smutný.
    Né jen to,že nikdo neví co jsi vlasně chtěl říci,ale v tom sprostém slovu máš chybu jako blázen.
    Ale jsem rád,že jsi se projevil.
    Alespoň nějak. A věř,že to co jsem napsal je pravda.
    Ať jsem mrdka nebo mrtka,je to tak. A ty popros dodavatele internetu,aby tě odpojil. Pomůžeš sobě i ostatnim. A zajdi do psychopatické poradny.
    Pomůžou ti. Ty Karchňáku.

 2. Kdokoliv, kdo si myslel, že je tohle seriózní článek, by se měl pozastavit a vážne zamyslet, jestli nemá náhodou už v hlavě úplně vymrdáno a zbyla tam ještě aspoň kapka vlastního rozumu a snad je stále schopný vytvářet i svoje vlastní myšlenky… Takové, které nejsou už od začátku založené mediálnímu výplachu, bezdůvodné přebírání cizích výmyslů a negramotnosti… Neřeknu, kdyby se autor snažil text šířit jako pravdu, ikdyž i tak je jasně poznat nádech satyry, ale v tomhle případě jde stejně jen o vaší zovečkovatělost… Proberte se už všichni.

 3. Tady v komentářích je dokonale ukázáno, jak málo stačí některým lidem, aby přijali jakýkoliv blábol jako pravdu. Jenom na základě toho, že média vypouštějí neověřené informace, se polovina národa zbláznila a připravuje se na apokalypsu. Reálně ale jak dlouho byste s těmi vašimi potravinami přežili? Dva týdny? Je to fakt k pláči.

 4. No ale to je přímo ukázkový příklad vzniku ,,řetězce kydů a kachen“ !!! 😀 V tu chvíli se mi líbí jak začnou tu pravdu obhajovat,vysvětlovat a troufám si napsat, že i možná až nepříčetně vyvracet danej FEJK 😀 Přitom podle mně je to výtečnej vtípek k odlehčení situace :-O 😀 A jako milovník fáákt dobrých zombie filmů, kterých je nespočetně (podle mně cca 3…), tak by se mohl někdo LA chopit námětu s tou coroní parádou 😀
  PS: Do zásoby jsem si koupil šišku lovečáku a koupil si nějakej ten rohlík s chlebákem a šoupnul je do mrazáku!!!
  Tak Saygóón čáu !

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..