NASA poslala do vesmíru písničku od Beatles. Zpátky se vrátila zremixovaná dubstep verze

23 Bře 2020

Je to už 23 let, co americká NASA vyslala do vesmíru šifrovaný signál s nahrávkou písničky Hey Jude od britské kapely The Beatles. Nikdo ale nečekal, že se signál jednoho dne vrátí zpět. Signál se vrátil z oblasti za Mléčnou dráhou a obsahoval stejnou nahrávku, akorát v dubstep zremixované verzi, a místo “Hey Jude” se v písní zpívalo “Hey Nigga.” Podle odborníků by mohlo jít o dílo mimozemšťanů.

Jelikož se signál skutečně vrátil přímo z vesmíru a nepřišel ze zdroje, který by pocházel ze Země, je téměř jisté, že za ním stojí mimozemšťané.

„Původně jsme tuto písničku poslali do vesmíru, abychom případnému mimozemskému životu ukázali uměleckou a hudební tvorbu na Zemi. Doufali jsme, že se někdy k nějaké mimozemské bytosti dostane, ale rozhodně jsme nečekali, že to bude tak brzo, a že nám ufoni pošlou zpátky svůj remix,“ zní z NASA.

Dubstep by mohla být forma komunikace

Podle jiných odborníků by dubstep a obecně EDM žánr ve skutečnosti vůbec nemusela být hudba, ale způsob, jakým se s námi mimozemšťané snaží komunikovat. Podle námi dotázaného alternativního ufologa je možné, že ve skutečnosti žádní EDM DJové neexistují, ale jde jen o signály a způsob komunikace z vesmíru.

„Je to unikátní způsob komunikace. Mimozemšťané vyšlou na naši planetu lidsky vypadajícího velvyslance, který začne z reproduktorů vysílat signály mezi desítky tisíc lidí, kterým tak chce něco sdělit. Je ale vidět, že na jejich porozumění ještě nejsme dostatečně vyspělí, protože místo toho, abychom se snažili signály přeložit, jsme na ně začali tancovat a skákat,“ tvrdí ufolog Lumír.

I když tedy nevíme, co se nám mimozemšťané snaží říct, tak aspoň konečně můžeme říct, že ve vesmíru nejsme sami!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..