NASA poslala do vesmíru písničku od Beatles. Zpátky se vrátila zremixovaná dubstep verze

23 Bře 2020

Je to už 23 let, co americká NASA vyslala do vesmíru šifrovaný signál s nahrávkou písničky Hey Jude od britské kapely The Beatles. Nikdo ale nečekal, že se signál jednoho dne vrátí zpět. Signál se vrátil z oblasti za Mléčnou dráhou a obsahoval stejnou nahrávku, akorát v dubstep zremixované verzi. Podle odborníků by mohlo jít o dílo mimozemšťanů.

Jelikož se signál skutečně vrátil přímo z vesmíru a nepřišel ze zdroje, který by pocházel ze Země, je téměř jisté, že za ním stojí mimozemšťané.

“Původně jsme tuto písničku poslali do vesmíru, abychom případnému mimozemskému životu ukázali uměleckou a hudební tvorbu na Zemi. Doufali jsme, že se někdy k nějaké mimozemské bytosti dostane, ale rozhodně jsme nečekali, že to bude tak brzo, a že nám ufoni pošlou zpátky svůj remix,” zní z NASA.

Dubstep by mohla být forma komunikace

Podle jiných odborníků by dubstep a obecně EDM žánr ve skutečnosti vůbec nemusela být hudba, ale způsob, jakým se s námi mimozemšťané snaží komunikovat. Podle námi dotázaného alternativního ufologa je možné, že ve skutečnosti žádní EDM DJové neexistují, ale jde jen o signály a způsob komunikace z vesmíru.

“Je to unikátní způsob komunikace. Mimozemšťané vyšlou na naši planetu lidsky vypadajícího velvyslance, který začne z reproduktorů vysílat signály mezi desítky tisíc lidí, kterým tak chce něco sdělit. Je ale vidět, že na jejich porozumění ještě nejsme dostatečně vyspělí, protože místo toho, abychom se snažili signály přeložit, jsme na ně začali tancovat a skákat,” tvrdí ufolog Lumír.

I když tedy nevíme, co se nám mimozemšťané snaží říct, tak aspoň konečně můžeme říct, že ve vesmíru nejsme sami!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
EDM dýžej
EDM dýžej
3 měsíců před

Pane redaktore, co to hulíte za sračky? xD Ufolog Lumír xD

Pattriczek
Pattriczek
3 měsíců před

Mohl bych poprosit o EDM nahrávku, která přišla z vesmíru?
Děkuji.

K. Moch
K. Moch
3 měsíců před

EDM dýžejové prokazatelně nejsou lidé. Evidentně byli na Zem nastrčeni cizí a lidstvu nepřátelskou inteligencí. Jejich hlavním a vlastně jediným cílem je vymlátit tou “hudbou” z lidí zbytky inteligence. Obsazení a kolonizace Země pak pro ně budou snazší.

RSS
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x