U turecko-syrských hranic byl spatřen létající koberec

17 Zář 2017

Znepokojivá zpráva přišla z Turecka, kde byl na hranicích se Sýrií dnes dopoledne spatřen létající koberec, který měl na sobě údajně vlajku Islámského státu. Podle expertů by se mohlo jednat o Islámským státem vyvíjený letoun, určený ke kobercovému bombardování.

Koberec se ocitl v blízkosti asi 60 km od tureckých hranic a turecké letectvo kvůli němu mělo pohotovost. Celá zpráva budí obavy. Islámský stát doteď neměl žádné letectvo, což jej činilo zranitelným, to se ale nyní může změnit.

„Již delší dobu kolují zprávy o tom, že Islámský stát chystá vlastní letectvo. Dnešní událost jen ukazuje, že jsou nejspíše pravdivé,“ prohlásil mluvčí tureckého prezidenta Doner Kebabak.

Zatím není jasné, kde vzal Islámský stát zdroje a prostředky na stavbu létajících koberců. Některé informace tureckých tajných služeb ale naznačují, že teroristé nalezli bájnou Aladinovu lampu, uvnitř které se ukrývá džin, který islamistům plní jejich přání.

„Vysvětlovalo by to, kde bere IS prostředky na financování své armády. Hledání kouzelné lampy bylo pravděpodobně hlavním důvodem, proč islamisté bourali památky napříč Blízkým východem. Podle našich informací vůdci islámského státu věří, že se Aladinova lampa ukrývá pod některou z historických arabských památek,“ dodává Kebabak.

Naše redakce nechce mezi čtenáři vyvolávat paniku, ale máme tu velký důvod k panice. Pokud má Islámský stát skutečně ve svých řadách opravdového džina, bude v podstatě neporazitelný.

9 comments
  1. Nebezpečí je skutečně vážné. Alkohol byl v minulosti už vícekrát použit pro zničení nepřátel. A je celkem jedno, jestli to byla slivovička, borovička, whisky nebo GIN. Jestli má IS ve svých službách dostatek GINů, může s tím napáchat hodně škod. Zvláště, když zapojí ještě limetky a mátu. Myslím, že pak ty létající koberce uvidí všichni.

  2. Moc se islamisti nevytahujte, vyspělý Sovětský svaz, pardon Rusko (budoucí Velkoruská Říše) už dávno létající koberce má!!! Určitě jich k vám pár (jistě omylem) dodali ruští poradci IS. V Rusku mají také létací košťata, stolečku prostři se a zlaté rybky, které velkovezírovi Putinovi plní všechna přání. Bohužel soudruh Putin je už starší člověk, který kromě jiných nemocí trpí Alzheimerovou chorobou, a zapomíná, co si vlastně přál. Proto je v Rusku takový bordel. Ale vše se změní až soudruh Zeman prohraje prezidentské volby a půjde dělat příteli Putinovi poradce. Zeman má železné zdraví a myšlení jako mladý chlapec (asi dvouletý) a tak milované Rusko bude opět vzkvétat, mohutnět a krást cizí území.
    Lidé bděte!!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..