Ukrajinci chtějí otočit placatou Zemi o 180 stupňů protilehlou stranou ke Slunci, a připravit tak svět o denní světlo, tvrdí Lavrov

05 Kvě 2022

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov dnes přišel s dalším kuriózním obviněním. Podle něj Ukrajina plánuje převrátit placatou planetu Zemi vzhůru nohama, čímž by ji obrátila dnem směrem ke Slunci, a svět by tak přišel o denní světlo a teplo.

Údajně se jedná o zlověstný plán ukrajinských nacistů, kteří tímto chtějí získat nadvládu nad celým světem.

„Ukrajina se na toto připravuje už od rozpadu Sovětského svazu. Země má rub a líc. Na rubu žijeme my a na lícu je nehostinná pustina, protože směřuje směrem od Slunce. Ukrajinci ale už přes 30 let stavějí města a základny na lícu planety, aby je měli nachystány pro svůj satanistický plán,“ tvrdí Lavrov.

„Jakmile bude Země otočena, na lícu rázem bude sluneční světlo a teplo, ale na rubu bude temnota a zima. Nacisté pak přesídlí veškeré své obyvatelstvo do věrné kopie Ukrajiny v měřítku 1:1 na opačné straně planety a nás nechají v nehostinné pustině, která tu vznikne. Zelensky to má celé promyšlené, má už nachystané rozvody a optické kabely, vedoucí skrz jádro Země na naši stranu planety, přes které nám pak bude prodávat světlo a teplo a bude nás mít naprosto v hrsti!“ dodává Lavrov.

Podle ruského ministra zahraničí se pak celá naše civilizace stane naprosto závislá na dodávkách světla a tepla z Ukrajiny a bude žít pod krutou nadvládou nacistů.

Hitler po válce neutekl do Argentiny, ale na Ukrajinu

Zároveň Lavrov ochotně vysvětlil, proč se z Ukrajiny stal nacistický stát toužící po světovládě. Podobně jako Hamáčkova cesta do Moskvy, byl i útěk Adolfa Hitlera do Argentiny po druhé světové válce jen zastírací manévr. Ve skutečnosti totiž nacistický diktátor odletěl se svojí skupinou nejvěrnějších na Ukrajinu, kde pomalu začal budovat nacistický stát. Sovětský svaz mu to sice ztěžoval, avšak po osamostatnění Ukrajiny mu již v jeho plánu nic nebránilo. Podle Lavrova je současný prezident Ukrajiny navíc Hitlerův vnuk, který vykonává Hitlerem započaté dílo.

„Udělali jsme velkou chybu, že jsme si to nepohlídali a pod nosem nám vyrostla Hitlerova vnoučata jako Zelensky, Boris Johnson, Joe Biden, Naftali Bennett a Petr Fiala,“ ukončuje Lavrov svůj projev.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.