Donald Trump si najmul Kevina McCallistera, aby v Bílém domě nastražil pasti na Joe Bidena

12 Pro 2020

Donald Trump se inspiroval legendárním filmem Sám doma, ve kterém si mimo jiné i sám zahrál, a najal si Kevina McCallistera, aby před jeho odchodem z Bílého domu nastražil po celé budově pasti, které „přivítají“ nového prezidenta Joe Bidena.

Podle Trumpa jde jen o geniální žert, na základě kterého by mohl vzniknout i třetí film Sám doma, a zároveň po poslední obrannou linií před demokraty zfalšovanými volbami. V žádném případě však nemá v plánu Bidenovi ublížit.

„Jak jsme mohli vidět ve filmu, když vás opakovaně trefí cihla letící z 8. patra, téměř nic se vám nestane. Proto se nebojím, že bych Bidenovi ublížil, leč si ten stařec dokázal zlomit ruku při venčení psa,“ píše Trump na svém Twitteru.

Jak ale dodává současný americký prezident, v Bílém době krom pastí nastraží i kamery, a natočený materiál by pak mohl posloužit na třetí díl populární vánoční komedie.

„Pokud díky tomu vznikne další díl Sám doma, budu rád. Například „Sám doma: Podvodem zvolený do Bílého domu“, nebo tak něco. Představte si, jak velkolepě přijde Joe Biden a Kamala Harris do Bílého domu, a oba najednou práskne plechovka s barvou do hlavy :-D,“ píše dále Trump na Twitter.

Trump přitom neodmítá, že by si v případném dalším díle rád zahrál.

„Ve druhém díle jsem Kevinovi ukázal cestu na recepci, což byl klíčový moment celého filmu. Bez toho by se děj nevyvinul tak, jak se vyvinul, a Kevin by třeba i mohl umřít a z klasické vánoční rodinné komedie by se stal horor. Klidně bych si zahrál i ve třetím díle, pokud bude. Bránili bychom s Kevinem Bílý dům před podvodně zvoleným prezidentem,“ dodává Trump.

Jak nakonec vše dopadne se dozvíme už v lednu 2021, pokud rok 2020 někdy skončí, a pokud nebude konec světa.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Comments are closed.