Vesmír vám dá vše, co chcete. A nemusíte pro to nic udělat!

10 Úno 2019

Mnoho lidí se domnívá, že svět není spravedlivý. Pravda je však taková, že každý může získat co chce a dosáhnout čehokoliv, stačí mít víru a vesmír vám to dá. Jen tak.

Podle Michaela Moura experta na blbosti pro slaboduché jedince, je strůjcem úspěchu všech lidí jejich víra. Pokud člověk něco chce, nesmí jen prostě vstát a udělat něco pro to, aby to získal. To je pouze konzumní západní přístup, který má donutit lidi chodit do práce. Podle Moura stačí, když bude sedět doma na zadku a věřit, odhodlaně věřit, že se mu to samo splní. A vesmír mu nakonec jeho přání opravdu vyplní. Přesně takhle jednoduše to podle Michaela funguje.

„O tomto fenoménu jsem psal knihu. Věřil jsem tomu, že na světě je spousta neschopných pitomců, kteří takovým věcem věří a moji knihu si koupí. A co se stalo? Prodal jsem přes 600 tisíc kopií a zarobil miliony. Funguje to!“ prohlásil Mour.

„Pokud budete skutečně věřit, že se ráno probudíte a budete mít v garáži nové auto, splní se vám to. Musíte ale opravdu věřit. Spousta lidí má uvnitř sebe pochybnosti, a proto ráno žádné nové auto v garáži nenajdou a označí celý koncept víry v přání plnící vesmír jako kravinu,“ dodal Mour.

Podle Moura je všechno se vším propojené. Lidé jsou propojeni s vesmírem a vesmír s lidmi. Mour tvrdí, že lidé dokáží využívat energii vesmíru, musí tomu ale opravdu věřit. V zásadě se tak dá říct, že člověk, který bude opravdu věřit, může dokázat cokoliv. Třeba přemluvit čtenáře AC24, že věří hovadinám.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..