Šokující objev internetových vědců: Jsme manipulováni modrou barvou

03 Bře 2016

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je všechno západní modré? Vlajka EU, vlajka NATO, i největší sociální sítě Facebook a Twitter mají jako základní barvu modrou. Proč tomu tak je? Tuto si položili i internetoví vědci na jednom diskusním fóru. Jejich zjištění je šokující.Všeobecně známý fakt, který nás učí už na základních školách je ten, že lidské oko dokáže rozeznat 7 barev. Barva je v podstatě jenom to, jak lidské oko vnímá světlo na určitých frekvencích a vlnových délkách.

Pravda je ale taková, že lidské oko rozezná původně jenom 6 barev. Ta sedmá je uměle vytvořena za účelem manipulace s lidmi. Tušíte už asi správně, že jde o barvu modrou. Od narození vidíme pouze 6 barev. Schopnost vidět modrou barvu, nám ještě jako malým dětem naočkují doktoři povinnými očkováními proti neexistujícím nemocem, jako je například záškrt nebo dětská obrna.

Modrá barva má na lidský organismus hned několik vlivu – zvyšuje agresi, nenávist vůči Rusku, manipulovatelnost, dále zvyšuje pravděpodobnost, že uvěříte západním lžím a propagandě, podporuje konzumní myšlení, podporuje potřebu člověka nakupovat nepotřebné věci, udržuje víru v nefungující kapitalismus a mnoho dalšího.

Modrá barva stojí i za chemtrails. Málo kdo ví, že barva nebe byla původně zelená. Chemtrails vznikly právě proto, aby uměle proměnily barvu nebe na modrou. Díky tomu mohou elity manipulovat pomocí modré barvy s téměř každým člověkem na zemi, protože nebe je úplně všude. Jediná Čína našla proti této konspiraci účinnou obranu. Velká města zaplavila smogem, aby modré nebe nebylo vidět. Dále změnila svoji vlajku před půl stoletím na rudou a zakázala „modré“ sociální sítě, jako je Facebook.

JAK SE BRÁNIT?

Nejjednodušší způsob, jak se proti modré barvě bránit, je vydloubnout si oči. Existují však i méně drastické metody. Mezi ně patří například nošení slunečních brýlí. Ale pozor! Pokud budete nosit sluneční brýle i doma, nebo když slunce nesvítí, stanete se podezřelými a je dost pravděpodobné, že vás CIA označí jako nepohodlnou osobu a následně vás odstraní. Proto dnešním dnem spouštíme prodej speciálních neviditelných čoček do očí, které eliminují schopnost vidět modrou barvu. Čočky v očích nejsou poznat a nikdo vás tak nemůže odhalit. Pro objednávku nám pište do komentářů. Cena jedné sady je pouhých 1 999 Kč, tak neváhejte a braňte se před NWO ještě dnes!6 comments
 1. To zas vědci objevili Ameriku, to se přece ví už dávno, že s modrou barvou je něco v nepořádku. A že některým lidem vůbec nepřijde divný, že když je modrý jídlo, tak vypadá hnusně, ale modrý nebe, to je prej přirozený… Houbeles! Mně to docvaklo, když jsem zjistil, že na modrou se nedá zaostřit. To se mezi lidma docela ví, jenom si někteří neuměj dát dvě a dvě dohromady.

  Jinak ale co článek doporučuje tmavý brýle, tak to musim říct, že je pěkná blbost, protože tmavý brýle modrou jenom ztmaví, ale furt je to modrá! Tak si řikám, že ani ty čočky asi nebudou nic moc. Správné řešení, které můžu vřele doporučit, je opačná barva k modré, tedy růžová!! Růžový brejle se daj pořídit buď ozdobný se srdíčkama nebo lyžařský. CIA se nebojte, tý nic nedocvakne, protože jsou modrou barvou zblblý taky, tak nanejvejš si pomyslej, že jste gay nebo se náruživě připravujete na hory.

  1. Tak bacha. CIA agenti nejsou modrou barvou ovlivneni vubec. Jsou totiz imunni. Po tom co CIA vymyslela jakym zpusobem do vsech lidi dostat tu latku, bylo dohodnuto´, ze vsechny deti jejich agentu se temto ockovacim latkam nebudou vystavovat. V pripade bezdetnosti si pak muzou agenti vybrat nejaky par jako svou nahradu. Tyto deti jsou pak od narozeni sledovany, aby nikdy neprisly do styku s temito ovlivnujicimi latkami a nasledne ve shodnem veku jsou rekrutovany do CIA, popripade odstraneny, pokud se do agentury nepridaji (velmi zridka se nekterym podari utect).
   Ovsem toto neni jen pripad CIA, ale i Mossadu, KGB apod. Vsichni velci hraci v tom maji prsty (ti mensi se jich pak drzi a za to je jim pridelovan prostredek na potlaceni modre barvy, ten ale neni dokonaly, ma vedlejsi ucinky a kratkou vydrz).
   A ted mi prominte, musim uz koncit, jsou mi v patach.

 2. Zapomněli jste na húlúwú – superinteligentní odstín modré barvy (viz Stopařův průvodce po galaxii). To by vysvětlovalo, proč nikdo nedokáže přesně identifikovat, kteří mimozemšťané nás ovládají – ve skutečnosti jsou všude kolem nás… a sakra, souhlas s cookies tady dole na stránce má dvě modrá tlačítka. Už mě mají.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..