Babiš na vyplandané uši od respirátoru začal chytat neznámé signály z vesmíru

01 Led 2021

Americká NASA se prý začala zajímat o premiéra Andreje Babiše. Ten totiž už několikátý den údajně na svoje od respirátoru vyplandané uši přijímá neznámé signály z vesmíru.

Kromě šumu a pravidelných sekvencí tónu premiér dle svých slov zaznamenal i slova, a dokonce i celé věty. Podle některých odborníků si tyto věty premiér mohl interpretovat jako vzkazy od matky Země a otce Slunce. Vzhledem k tomu, že podle NASA však signály přicházejí od hvězdy Tau Ceti, jde spíše o vysílání mimozemšťanů než o vzkazy od nadpřirozených astrologických entit.

„Během dekódování signálu jsme prokazatelně zaznamenali několik slov a vět. Mezi ně patřila slova a věty jako „reality show“, „Česko“, či „udělej nějakou blbost“. To by mohlo znamenat, že signál Andreje Babiše do jisté míry ovládá a nutí ho dělat blbosti, což by vysvětlovalo, proč to v České republice vypadá tak, jak to vypadá,“ tvrdí expert z NASA Fox Mulder, který nepopírá, že za signálem možná stojí mimozemští režiséři vesmírné reality show Česko.

NASA se přes premiérovy uši pokusí mimozemšťanům odpovědět

Jelikož se prokazatelně potvrdilo, že uši Andreje Babiše přijímají signály od mimozemské civilizace, rozhodla se americká NASA mimozemšťany kontaktovat zpět. Pro vyslání signálu do vesmíru použije opět premiérovy uši.

„Takové plachťáky na světě jen tak nenajdeme. Když ty uši dokázaly signál přijmout, určitě ho dokáží i odeslat. Pokusíme se přes uši Andreje Babiše neznámou civilizaci od hvězdy Tau Ceti kontaktovat a zjistit, jestli jsou na jejich planetě zásoby ropy,“ dodává Fox Mulder.

Kontakt chce NASA provést již zítra.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.