Demonstrant v USA omylem vyraboval vlastní obchod

07 Čvn 2020

Nepříjemný konec mělo dnešní rabování pro 36 letého Jeremyho z amerického Buffala. Ten v zápalu demonstrace a rabování omylem rozbil výlohu a se skupinou dalších demonstrantů následně vykradl vlastní obchod.

Podle svědků jednal Jeremy jak smyslů zbavený. Byl to přímo on, kdo prohodil cihlu výlohou a vyzval okolní demonstranty k vyrabování obchodu.

„Křičel, ať se všichni připraví, že rozbije výlohu a každý si pak bude moct vzít z obchodu co bude chtít. Sam pak vyběhl z obchodu se 150 cm 4K televizí,“ tvrdí jeden ze svědků.

Jeremy si uvědomil, že vykradl vlastní obchod, až když šel druhý den do práce

Radost z nové televize Jeremymu vydržela vcelku dlouho. To, že vykradl svůj vlastní obchod, si totiž uvědomil až ráno, když přišel do práce, kde na něj čekal naprosto zdevastovaný obchod.

„Nejdřív jsem se radoval, že díky jednomu mrtvému feťákovi mám zadarmo novou televizi. Celou noc jsem skoro nespal a sledoval filmy v úžasném 4K rozlišení. Po cestě do práce jsem měl ale celou dobu zvláštní pocit, až mi to konečně došlo…“ popisuje Jeremy na svém blogu.

Pojišťovna navíc škodu na obchodě, ve kterém kromě DVD s posledním dílem Star Wars, které lidi nechtějí ani zadarmo, nezůstalo vůbec nic, neproplatí.

„V pojišťovně mi řekli, že jsem si obchod vykradl sám, takže mi škodu nezaplatí. Věřili byste tomu? Zloději a podvodníci!“ dodává Jeremy.

Jelikož Jeremy nevěděl, že rabuje svůj obchod, a celou dobu si myslel, že krade majetek někoho jiného, postavili bychom se v tomto případě určitě na jeho stranu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments
  1. Jasný důkaz, jak nespravedlivě se státní instituce chovají k menšinám a slabším jedincům. Jak policie, soudy, či pojišťovny.
    Všechny pojišťovny bych zakázal a ještě bych omezil jejich pravomoce, takhle jenom prohlubují propast mezi skupinami.
    Doufám, že Jeremy najde schopného právníka, který na tento nedůstojný přístup poukáže a dostane se mu odpovídající finanční kompenzace.
    #JeremyLivesMatter

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..