Podle studie amerických vědců 100 % mužů po očkování proti Covidu nikdy neotěhotní

08 Čvc 2021

Americkému výzkumnému týmu z Homeopatického pseudovědeckého institutu Václava Klause v Seattlu se podařilo v rámci jejich studie dokázat, že 100 % mužů, kteří podstoupí očkování proti onemocnění COVID-19, po očkování už nikdy neotěhotní.

Studii prováděl tým vědců celý rok na 1100 dobrovolnících, kteří podstoupili očkování a zároveň plánovali potomka. U 100 % mužů se ani po roce intezivního snažení a souložení nedostavilo kýžené těhotenství.

„Naši dobrovolníci měli se svými ženami sex každý den, přesto ani jeden z mužů po 365 dnech neotěhotněl. Pravda, u podstatného procenta testovaných párů otěhotněla alespoň manželka, nikdy však neotěhotněl muž. Není pochyb o tom, že máme v rukou důkaz, že muži očkovaní proti koronaviru se stávají neplodní,“ tvrdí Steve Stifler z Homeopatického pseudovědeckého institutu Václava Klause v Seattlu.

Homosexuální páry dosáhly 100% míry neplodnosti

Ještě horšího výsledku pak dosáhly homosexuální páry. Zde neotěhotněl z páru dokonce ani jeden.

„Zdá se, že pokud je muž homosexuální, vakcína na něj působí ještě hůře. Zatímco z páru muž-žena otěhotněla alespoň žena, v párech muž-muž, a dokonce i žena-žena, neotěhotněl ani jeden. Jeví se tedy, že je-li žena homosexuální, působí na ní vakcína jak na muže, a po sexu s jinou ženou nikdy neotěhotní,“ dodává Stifler.

Pokud jste tedy muž nebo gay, rozhodně zvažte, zda chcete mít někdy vlastní děti. Po očkování proti Covidu už totiž nikdy neotěhotníte.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.