U Andreje Babiše se po očkování proti koronaviru dostavily vedlejší účinky. Vlivem vakcíny začal mluvit pravdu

27 Pro 2020

Andrej Babiš dnes ráno šel příkladem a nechal se očkovat novou vakcínou proti onemocnění COVID-19. Vedlejší příznaky vakcíny na sebe přitom nenechaly dlouho čekat, a premiér vlivem očkování začal místo lží vyjímečně říkat pravdu.

Vedlejší účinky se u premiéra dostavily zhruba 30 minut po obdržení injekce, kdy premiér zcela dobrovolně přiznal, že žádná kampaň vůči jeho osobě vedena není, a že většina obvinění, která proti němu veřejnost i opozice vznesla, jsou ve skutečnosti pravdivá.

„Vždycky tvrdím opak, ale ten střet zájmů tu skutečně je. Rouškovné byl úplatek pro sobce a hlupáky, a motýle jsou mi ukradený, ať se klidně udáví řepkou,“ prohlásil znenadání Babiš.

Pravdou je, že vakcína proti koronaviru s sebou nese jisté vedlejší účinky, většinou jde ale o horečku, či bolest hlavy, kdy si tělo myslí, že bojuje se skutečným koronavirem, ve skutečnosti ale bojuje pouze s neškodným mRNA proteinem Covidu. Vedlejší účinek, který způsobuje pravdomluvnost, je však novinka.

„Počítali jsme s tím, že někomu vyroste penis na čele, jinému naroste třetí ruka, a někdo dokonce po očkování exploduje, či imploduje. Že ale vakcína někoho donutí mluvit pravdu, jsme opravdu nečekali. O to vtipnější je, že se tak stalo u chronického lháře. Možná jsem náhodou vynalezli krom vakcíny na koronavirus i sérum pravdy,“ tvrdí jeden z vědců ze společnosti Pfizer.

Zeman se očkovat rozhodně nenechá

Leč očkovat se plánoval nechat i prezident Zeman, po zjištění, co očkování provedlo s premiérem, si celou akci ihned rozmyslel.

„Pan prezident se normálně ničeho nebojí, avšak pomyšlení na to, že by začal mluvit pravdu, v něm vzbudilo doslova hrůzu. Pan prezident tedy opět změnil názor, protože jen idiot názory nemění, a očkovat se nenechá. Kdo ví, co by pak na sebe, nebo na svůj okruh blízkých spolupracovníků vykecal,“ sdělil naší redakci mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Jestli je vedlejší účinek dočasný, nebo permanentní, zatím není jasné. Andrej Babiš byl po očkování hospitalizován v pražském Motole, kde bude pod dohledem těch nejlepších lékařů, kteří budou monitorovat jeho stav. Zároveň premiér dal na radu svých blízkých, a zalepil si pusu, aby na sebe neprásknul další špínu. Třeba kdo ve skutečnosti otrávil Bečvu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.