Spojené arabské emiráty schválily zákon Maroduša, který přikazuje turistům ctít muslimské zvyky a tradice

12 Bře 2016

Spojené arabské emiráty v tichosti schválily zákon Maroduša, který je mířený na západní turisty. Zákon pod pohrůžkou trestu smrti nakazuje turistům, kteří do Emirátů zavítají, aby dodržovali muslimské zvyky a kulturu.
Turisté ve Spojených arabských Emirátech jsou tak nyní povinni například modlit se 5krát denně, či mají zakázáno jíst vepřové maso. Turistky navíc musí povinně nosit burku a zahalovat svoje tělo. Ženy tak nyní mohou zapomenout na procházky a opalování na pláži v Dubaji. Za porušení tohoto zákona hrozí turistům velmi tvrdé tresty – od tučné pokuty, až po veřejné ukamenování.

„Je mi zle z toho, jak zde turisté ze západních zemí chodí po našich ulicích a chovají se jako dobytek. Jsou v naší zemi! Musí ctít naši kulturu a naše zvyky! Zákonem Maroduša je k tomu chceme přinutit. Turisty, kteří se nepřizpůsobí, pak čekají tvrdé tresty!“ prohlásil ministr vnitra Spojených arabských emirátů a zakladatel Facebookové stránky „Křesťanství v emirátech nechceme!“, pan Martoun Konvinan.

K Emirátům se chystají připojit i další země – například Turecko či Saúdská Arábie. Podporu zákonu vyjádřila i Evropská unie, která by do budoucna chtěla tento zákon zavést i v Evropě.

„Maroduša je skvělý krok, který pomůže zachránit arabskou kulturu. Ta posledních několik let pomalu umírá, díky řízené invazi evropských a amerických turistů,“ řekla k zákonu německá kancléřka Angela Merkel.
59 comments
 1. Iniciativa

  Autentické zpravodajství původně vzniklo v roce 2014 ještě pod názvem Česká pravdovize jako Facebooková stránka. Jednalo se o spontánní reakci na česká alternativní média, která pravidelně šíří propagandu z Kremlu. Jde o weby jako AC24.cz, Aeronet, Sputniknews, Světkolemnas a mnoho dalších. Původně jsme pouze zesměšňovali a parodovali ruskou propagandu. Nicméně postupem času jsme se začali zaměřovat i na další témata a v současné době formou satirických článků kritizujeme vše, co se nám nějakým způsobem nelíbí. Upozorňujeme všechny, že články zveřejněné na tomto webu nejsou pravdivé, jsou pouze naším výmyslem.

  1. Super že bojujete proti propagande karamelu, ale ja som doteraz žiadnu nenašiel. Všetci o nej hovori ale nikdy ju nikto nevidel. Ak chcete bojovať proti nejakej propagande, tak sa to robí tým, že jednoducho ukážete v čom klamú a podáte dôkaz. Lebo propaganda je založená na lži. Lenže ak dôkaz nemáte a vašou propagandou je že pravdivé informácie označujete z propagandu, tak jediné čo vám zostáva, je šíriť bludy aby sa tá pravda v nich nejako stratila, aby ste dosiahli potom toho, že človek už v záplave klamstiev nebude vedieť čomu má veriť. Len ste zabudli na jedno. Pravda sa vždy dá dokázať a na klamstvá vždy doplatíte. Tento web má teda veľmi malú šancu ľudí oblbnúť. Čim dlhšie tu budete, tým menej vás budú ľudia akceptovať aj čítať.

 2. Co si emiráty uzákoní,je mi fuk,protože do takové pošahané země bych nikdy nejel.Ale Zákon jako takoví by měla přijmout Česká republika a i Evropa.To co prohlašuje jejich ministr vnitra,by měl do puntíku prohlásit ten náš ministerský posera.
  A to co řekla k tomuto zákonu Mekelová?co na to říci.Té babě už opravdu utekl rozum,protože už mluví z cesty.Nejvyšší čas aby ji Němci zbavili funkce a zavřeli ji do blázince dříve,než ona zblázní Evropu.

  1. V Dubaji som nebol. Ale v iných muslimských krajinách treba ísť pozrieť aj mimo turistické zóny, samozrejme riadne zahalená a v mužskom doprovode, manžela, brata, otca. Nie hocijaký muž, inak bude u náboženskej polície alebo sharia hliadky prúser (bičovanie, dlhé väzenie). Máme veľmi nepríjemný zážitok z Egypta mimo turistickej zóny. A hororové veci zažili aj v EÚ v No-go zónach.

  1. Daj si to v arabčine, nájdeš o tom veľa. Tento zákon platí všade v moslimských krajinách. Skús ísť mimo turistickú zónu a urob niečo zakázané (haram) napríklad jedz cez pôst, maj fľaľu piva, vína, daj si kraťasy, jedz ľavou rukou a podobne. Škaredo dopadneš, pravdepodobne zomrieš. Platí to aj v NO-go zónach v EÚ, teraz medializovali prípad Švédky, čo išla v minisukni cez No-go zónu. Takmer to neprežila.

  1. Hlavne Merkella a ďalší natvrdlí europskí politici mali by už konečne sa prebrať z hlúposti a ísť príkladom v dodržiavaní europskej kultúry a zvykov. Keď arabský svet dodržiava svojú kultúru a zvyky a turistom dáva jasne na javo, že v ich zemi je potrebné prispôsobiť sa im, prečo v Europe nie? Ale aj europania si žiadajú aby sa dodržiavala europská kultúra a zvyky, len zadubení, vlastizradní politici sú na strane arabskej, nie europskej. Všetkých Merkelkyných turistov, treba k tomu vyzvať a dať im na javo, že sú na europskej zemy. Merkelke, keď sa to nebude vidieť, treba ju deportovať spolu s jej turistami, tam, kde patria.

 3. Milujem tento web 😀 😀 😀 A akoze really ludia?? 😀 web je plny clankov typu
  „Rakovina neexistuje, jedná se pouze o nocebo efekt“ ci
  „Proč si nechat narůst dlouhé chlupy na penisu“ alebo moj oblubeny
  „Šokující odhalení: Lidstvo je indoktrinováno pokojovými rostlinami“

  No neviem sa rozhodnut ci ma viac bavia recesisticke clanky na tomto webe alebo tie prijebane komentare ktore myslite smrtelne vazne 😀 😀 😀 😀 😀

 4. Je to sice obyčejný blábol, ale jak se říká není šprochu ,aby na něm nebylo pravdy trochu . Bylo by fajn ,kdyby to skutečnē nějaký Arabský šílenec uzákonil. Po několika popravičkách západních turistů , by se proti nim západní civilizace možná i s podporou Ruska ,Číny a Indie tvrdê postavila a ty vymyté Arabské mozky zlikvidovala.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..