Muž v Bruntále se zhroutil v miniaturní černou díru po té, co se přejedl kuřecím plátkem s broskví

10 Zář 2021

Obyvatelé Brutnálu se potýkají s velkou nepříjemností po té, co se 56 letý občan přejedl českým národním jídlem – kuřecím plátkem s broskví, a následně se zhroutil v černou díru, která pohlcuje okolní předměty a zpomaluje čas.

56 letý Jaromír si se svoji ženou dopřával oblíbený oběd, když se mu po snědení třetího plátku s broskví udělalo špatně. Po převezení do nemocnice lékaři nenašili během vyšetření nic neobvyklého, avšak i tak se během následující hodiny Jaromír zhroutil a proměnil se v miniaturní černou dírů, která začala pohlcovat okolní předměty a zpomalovat v Brutnále čas.

„Nemáme pro to žádné vědecké vysvětlení. To, že se může člověk po časté konzumaci kuřecího plátku s broskví proměnit v černou díru, je něco, o čem věda doposud nevěděla. Vysvětluje to však mnoho věcí. Toto jídlo je oblíbené ve všech zemích bývalého východního bloku. Pokud se tak dělo častěji, máme díky tomu odpověď na to, proč to všude na východě vypadá, že se tam oproti západu zastavil čas. Pro Brutnál to pak platí dvojnásob,“ tvrdí Steve Peach, vědec z americké NASA, který přiletěl tento fenomén do Čech prozkoumat.

Pro obyvatele Brutálu představuje černá díra velký problém. Jak se totiž černá díra Jaromír zvětšuje, nasává do sebe okolní předměty, a dokonce i lidi. Kuřecí plátky s broskví, které černá díra pohltila z okolních restaurací, navíc celý proces dále akcelerují. To samé platí i pro ruská vejce, chleby obalené ve vajíčku a hranolky s kečupem. Kromě velkých škod na majetku a lidských životech, si navíc Bruntál vysluhuje další přezdívku. Do teď byl pro většinu Čechu Bruntál znám pouze jako díra, teď jej však lidé začínají označovat i jako černou díru.

Jak se celá situace vyřeší zatím není jasné. Pokud bude Jaromír dále expandovat, může za chvíli pohltit celé město, celý okres, celou republiku, a dokonce i celou planetu. NASA proto vyslala nouzový signál do vesmíru ve víře, že jej zachytí vyspělá mimozemská civilizace, například Asgardé, Vulkánci či Doctor Who, která by nás zachránila před nevyhnutelnou katastrofou. V reakci na to mezitím většina zemí na světě zakázala toto gastroporno aka kuřecí plátek s broskví, konzumovat.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.