Roste počet dětí, které po očkování proti spalničkám explodují

01 Bře 2019

Je všeobecně známo, že očkování proti spalničkám má mnoho vedlejších příznaku. Po autismu a penisu na čele, se mezi tyto příznaky zařadila i exploze.

Média o tom sice mlčí, ale v průměru každé 1 000. dítě po očkování proti spalničkám do dvou dnů exploduje. Síla výbuchu je navíc v některých případech rovna i výbuchu konveční plastické trhaviny.

“Intenzita výbuchu se ruzní. Někdy je slabý a obejde se bez dalších škod (kromě mrtvého dítěte, pozn. redakce). Jsou ale známy i případy, kdy dítě mělo na očkování tak silnou reakci, že vybouchlo a zbořilo přitom celý dům. Dokonce máme zdokumentovaný i jeden případ imploze, kdy se dítě smrštilo do malé kuličky,” tvrdí zakladatelka Matky proti vakcinaci, Magda Rosická.

Matky postižených dětí jsou zděšeny

“Bylo to hrozné! Dala jsem malého spát a šla se dívat na Ordinaci v růžové zahradě 2. Najednou jsem uslyšela z dětského pokoje hroznou ránu. Při první reklamní přestávce jsem se hned běžela podívat, co se stalo. To, co jsem uviděla, ve mě zanechá trauma asi na celý život. Malý Honzík měl ruce 3 metry od sebe. Nejdřív jsem si myslela, že mě chce jen hřejivě obejmout, ale pak mi došlo, že tohle asi není normální… Když jsem zavolala doktora, řekl mi, že Honzík ve spánku vybouchl…” sděluje nám jedna z matek svůj příběh.

V České republice je nyní zdokumentováno asi 10 případů vybouchnutých dětí. Dá se ale předpokládat, že jejich počet s dalším očkováním poroste. Mezitím roste počet dětí, které odmítají očkovat.

“Odmítám svoje dítě očkovat proti spalničkám a riskovat autismus, nebo dokonce explozi. Radši ať dítě umře na následky spalniček, než abych se celý život starala o autistu, nebo abych měla ruce, nohy, vnitřnosti a krev po celém bytě,” píše instagramerka Jana, které kniha “Pravda o očkování” otevřela oči a teď ví všechno nejlíp.

Za všechno mohou chemikálie

V očkování se nachází velká spousta chemických prvků. Právě tyto prvky mají na tělo negativní vliv a způsobují vedlejší příznaky.

“Nevíme přesně, které látky to způsobují. U malé části dětí se ale stává, že chemikálie z vakcíny začnou reagovat s chemikáliemi v těle, vlivem čehož dojde k výbuchu. Jsem toho názoru, že k tomuto je potřeba silný katalyzátor. Tím jsou podle mě chemikálie z jídla, tedy éčka. Pokud rodič krmí svoje dítě levnou stravou plnou éček, může jeho potomek vybouchnout,” prozradil naší redakci alternativní doktor Stanislav Lakatoš.

Islámský stát využívá vybuchující děti pro vojenské účely

Pořizující náklady na výbušniny jsou ohromné. I z toho důvodu používá Islámský stát už několik měsíců očkované děti jako zbraň. Islamisté dítě nejdříve nakrmí děti potravinami plnými éček, a poté jim aplikují očkování proti spalničkám. Dítě je pak vysláno k nepřátelským vojákům, které na něj logicky neútočí a dítě vezmou na nejbližší základnu, kde dítě exploduje. Touto taktikou se islamistům podařilo zlikvidovat už desítky iráckých, syrských a ruských základen. A farmaceutické firmy to podporují, protože jejich byznys tím roste.

Média o tom ale samozřejmě mlčí.

PS: Máte rádi černý humor?

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luděk ulehla
luděk ulehla
1 rok před

DOBRÝ

Jan
Jan
1 rok před
Reply to  luděk ulehla

😁😁😁tvl fakt jsem se musel smát díky dík 😀

luděk ulehla
luděk ulehla
1 rok před

VÝBORNÝ

Jan
Jan
1 rok před

Excuse me WTF?! *Malý Honzík měl ruce 3 metry od sebe. Nejdřív jsem si myslela, že mě chce jen hřejivě obejmout,* Prosím?? Řekněte že ten kdo toto psal se u toho smál a nepsal to seriozně protože jestli jo tak to dosvědčuje že bůh existuje protože posílá na zem takový idioty aby nám dělali ze života jak srandu aby jsme se mohli smát ale taky tak hloupé myšlenky že z toho se zastaví i mozek. Prosím ať je toto Fake. že si opravdu někdo nemyslí že děti explodují prosím že nežiju v zemi kde si to vážně lidi myslí Troll… Číst vice »

Doctor Dolan
Doctor Dolan
1 rok před
Reply to  Jan

Jan: Tyvole, podívej se nahoru, pod logo.
“VÍC NEŽ JEN PRAVDA”
“NIKDO NÁM NEDIKTUJE, O ČEM SMÍME LHÁT”
To musí proboha dojít i idiotovi že se jedná o satiristické “zpravodajství”
(Ale bohužel, vždy se sem tam najde idiot který ten článek ani nepřečte a použije ho v diskuzi jako “argument”)

nickcarter
nickcarter
1 rok před
Reply to  Jan

nene, je to úplná pravda, konečně něco mimo sionisticko-bolševický média, konečně nám někdo chrstnul pravdu do ksichtu a otevřel oči. Chudák Honzík, tomu určitě při explozi vypadly a zakutálely se někam pod skříň.

ZASTAVTE-CHEM-TRAILS
ZASTAVTE-CHEM-TRAILS
1 rok před
Reply to  Jan

Jasně že je to fake, který píšou ilumináti, aby zabránili očkování vakcínou, která jako vedlejší učinek potlačuje účinky chemtrails a tím jsou ty děti neovladatelné. Ale o tom se samozřejmě nikde nemluví, šiřte než to zmažou!

ne
ne
1 rok před

více tohoto černého humoru plz

Je to marný
Je to marný
1 rok před

Jan@ AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost. info@az247.cz

Michaela Mária Pretschová
Michaela Mária Pretschová
1 rok před

Sdílím a šířím! Zlo je třeba eliminovat. A Matky proti očkování jsou zlo 😀

dope
dope
1 rok před

penis na čele je dobrej, ale tenhle článek je opravdu top 🙂

Dasa Vesela
Dasa Vesela
1 rok před

má vůbec hranice lidská blbost? jak se může i pod tímto článkem objevit hláška “řekněte že je to fake” :-O všechny problémy v ČR jsou způsobeny tím, že takoví lidé mají volební právo.

shredder
shredder
10 měsíců před

Fakt hardcore, dobre som sa zasmial 😀

jami jami
jami jami
9 měsíců před

můžu toto potvrdit. Jsem doktor medicíny a zkoušel jsem očkování na mém dítěti a ono za 5 hodin po očkování explodovalo. Nikdo se to naštěstí nedozvěděl. Takže se opovažte něco říct. 🙁

trackback

[…] Krom toho má očkování i velké množství vedlejších účinků. Věděli jste například to, že čím dál více dětí po očkování proti spalničkám exploduje? […]

RSS
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x