Vláda chce izolovat Rakovník pomocí obří kupole

31 Pro 2020

Pandemie koronaviru je po vánočním rozvolnění překvapivě opět na vzestupu. Situace v okrese Rakovník je přitom tak kritická, že tamní index rizika v systému PES dosáhl maximálních sta bodů. Vláda proto v rámci systému PES sáhla po tzv. EPA kroku, známém též pod názvem Kingovo řešení koronavirové otázky, a rozhodla se celý okres izolovat pomocí obří nezničitelné kupole.

Jedná se o tajné opatření, které veřejně vládou nebylo nikdy prezentováno. Není ani divu, kupole by měla být podle našich informací nerozbitná, měla by zasahovat několik kilometrů pod zem, a nemělo by z ní být úniku.

Vláda takto izoluje více než 55 tisíc obyvatel okresu Rakovník. Nebude tak pro nikoho cesta dovnitř ani ven. Přerušeno navíc bude i zásobení města zásobami i elektřinou. Kupoli přitom vláda sejme až ve chvíli, kdy počet nakažených klesne pod 1 000, nebo až se všichni obyvatelé nechají naočkovat vakcínou proti koronaviru. Izolace tak může trvat i několik týdnů, až měsíců. Za tu dobu reálně hrozí obyvatelům riziko úmrtí hladem, žízní, či zbláznění se.

„Veškeré ztráty jsou přijatelné. Raději ať se lidé zblázní, či umřou hlady, než aby umřeli na COVID-19,“ stojí v tajné zprávy Vlády ČR.

Tajné zprávy o kupoli sice vláda pečlivě zatlouká a tají, krom našich zdrojů ale s informace přišli i rakovničtí věštci.

„Pohroma, řítí se k nám strašlivá pohroma! A postihne tebe, tebe, tebe, i tebe!“ začal dnes znenadání vykřikovat rakovnický věštec a kartář Abrahám Simpsonovský.

Vláda údajně plánuje pomocí několika desítek vrtulníků kupoli snést nad Rakovník už 1. 1. 2021. Kdo může, nechť tedy rychle uteče pryč do bezpečí. Jen ale ne do Teplic, které jsou s indexem rizika 96 hned druhé v pořadí.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.