Trump chce po prohraných volbách v USA kandidovat v opakovaných běloruských volbách

08 Lis 2020

Donald Trump sice oficiálně svoji prohru v amerických prezidentských volbách nepřijal, a stále tvrdí, že je vyhrál. Neoficiálně ale střádá plány na to, aby byl prezidentem aspoň někde. Podle našeho zdroje z Bílého Domu plánuje Trump kandidovat v případných opakovaných běloruských volbách proti současnému prezidentovi Lukašenkovi a protikandidátce Světlaně Tichanovské.

Podle našeho zdroje si Donald Trump na roli prezidenta tak zvykl, že si už neumí představit život jako obyčejný člověk. Celá jeho odmítavá reakce na porážku a sdílení hoaxů o podvodných volbách, je tak obrannou reakcí, kterou se mozek snaží popřít nepříjemnou skutečnost, že Trump už prezidentem USA prostě nebude.

Část mozku Donalda Trumpa si však porážky je vědoma, proto aktuálně střádá plány na to, jak se stát prezidentem v jiné zemi. Velmi příhodnou je údajně Bělorusko, pokud se v něm budou opakovat volby.

„V Bělorusku bych mohl vyhrát. Bělorusové chtějí změnu a já jsem tu pro ně. Bělorusko navíc není tak zkorumpovaná země, kde by se falšovaly volby jako v USA. Budu tam kandidovat! Udělejme Bělorusko zase skvělé!“ tlumočí náš zdroj prohlášení Donalda Trumpa v Oválné pracovně.

Zda se volby v Bělorusku opakovat budou, či ne, zatím není jasné. Stejně tak šance Donalda Trumpa na vítězství si zatím nedokáže někdo tipnou, vzhledem k tomu, že svoji kandidaturu na běloruského prezidenta zvažuje i ruský prezident Vladimir Putin. Ten by v případě svého vítězství v rámci rasové korektnosti vyškrtl z názvu státu „Bělo“ a udělal by z Běloruska pouze Rusko. Oproti tomu Donald Trump by „Bělo“ v názvu nejen nechal, ale ještě by do něj i něco přidal. Nový název by tak mohl znít asi nějak takto: „LGTB-free Belarus. No Democrats allowed. Fuck Biden. I am the best president.“

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.