Mluvící toustovač získal v Saúdské Arábii větší občanská práva než ženy

06 Lis 2017

Saúdská Arábie se stala první zemí na světě, která vyrobila mluvící toustovač. Ten je schopný uživateli nejen nabídnout toust, ale dokonce i informuje o tom, jak moc je toust propečený. V reakci na vysokou inteligenci udělila Saúdská Arábie mluvícímu toustovači dokonce občanství. Jelikož je toustovač brán jako muž, má větší občanská práva než saúdské ženy.

Na první pohled jde o toustovač jako každý jiný, nicméně jakmile se k němu přiblížíte, jste okamžitě dotázáni, zda si dáte toust. Jde o skutečně revoluční vynález. Není proto divu, že se v Saúdské Arábii těší velké oblibě a získal větší práva, než tamní ženy.

“Ano, jsme si vědomi toho, že nás svět za rozhodnutí udělit toustovači občanství kritizuje. Hlavně pak kvůli tomu, že onen toustovač má větší práva než naše ženy. Utlačování toustovače by ale bylo v rozporu s naším náboženství. Toustovač je rodu mužského, ten toustovač. S trochou nadsázky se tedy dá označit za muže. Až vytvoříme například mluvící rychlovarnou konvici, která je rodu ženského a udělíme jí občanství, tak na ní budeme hledět jako na ženu a budou pro ní platit stejné zákony, jako pro ženy. Nebude tedy moct řídit auto a bude muset být zahalená,” prohlásil ministr vnitra Saúdské Arábie Sayid Jarrah.

Toustovač se stal světovou celebritou a dokonce si popovídal i s Billem Gatesem.

Mohou toustovače zničit lidstvo?

Vytvoření mluvících a inteligentních toustovačů ihned vyvolalo otázku, zda nemůže jednou mezi toustovači dojít k povstání a rebelii proti jejich tvůrcům. Odborníci nejsou zajedno. Podle některých je to vyloučeno, zatímco jiní bojují za zákaz inteligentních kuchyňských pomocníků. Všichni se ale shodují na tom, že kdyby mezi toustovači k povstání došlo, tak si maximálně neuděláme tousty, protože co jiného by nám toustovač, který nemá ruce ani nohy a nemůže se vůbec pohybovat asi tak udělal.

I tak ale někteří odborníci proti mluvícím toustovačům bojují.

“Jsou otravní, neustále se vás ptají, jestli si dáte toust a ignorují, když je odmítnete. Navíc, kdyby mezi inteligentními toustovači došlo ke vzpouře, byly bychom týdny i měsíce bez toustů, než by byly mluvící toustovače v obchodech opět nahrazeny klasickými toustovači. Tímto bych chtěl kleknout na všechny vědce, řekněte NE mluvícím toustovačům!” prohlásil expert na tousty Lester Dwarf.

13
Komentujte

avatar
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
KumuraTomihoKejchalPairex UmakartluftmausmannDr.QQ Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ziter
Host
ziter

Co je toto za debilní plátek? To někomu není líto té práce než nějakou takovou kokotinu vyplodí?
Pro mne je to provokace proti zavedenému webu http://www.ac24.cz/ . Ta podobnost názvů určitě není náhodná.

JirkaB
Host
JirkaB

Vždycky se někdo nachytá, a tak to má být, jinak by to psali zbytečně !

ziter
Host
ziter

A to jim stojí zato? Divné.

petr súkeník
Host
petr súkeník

dobrá parodie vždycky

Ondřej Kučera
Host
Ondřej Kučera

Opravdu chcete v době, která je plná prokrastinace a pokleslé zábavy, kritizovat, že někdo ztratil trochu času na vytvoření smyšleného textu? Navíc, mě to třeba pobavilo a myslím si, že to může i skvěle poukázat na reálný problém toho, jak lidé dokáží uvěřit všemu bez toho, aniž si informace jakkoli kriticky zhodnotili. Nenazval bych to tedy provokací, ale spíše satirou na dezinformační weby, jako je ac24.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Chtělo by se napsat: “co je to za deb*ilní čtenáře, kteří nepoznají recesi a rozčilují se kvůli tomu”. Tyto stránky jsou koncipovány jako lepidlo na konspiracionisty, zastánce spikleneckých teorií a vůbec všechny, kteří nepoužívají vlastní rozum tak, jak Bůh zamýšlel.
Přeji Vám i Vašim blízkým pěkný den.

luftmausmann
Host
luftmausmann

Klikl jsem na ten ‘zavedený web’ a toto je první článek co vidím.
a vy mi tvrdíte že toto je provokace?comment image

kavik
Host
kavik

Mluvící toustovač není nic nového, kdysi v budoucnosti, někdy v roce 3000000 málem odrovnal Holly když jí lišácky nabídnul palačinku.

Pairex Umakart
Host
Pairex Umakart

Tímto bych chtěl kleknout na všechny vědce, řekněte NE mluvícím toustovačům!“ prohlásil expert na tousty Lester Dwarf. ???

Asperg
Host
Asperg

Doufám , že není v plánu vyrobit inteligentní kuchyňské roboty. Ty umí šlehat a mlít. Ty by při vzpouře mohly semlít celou lidskou rasu. Měli bychom se již nyní spojit a vyjadřit svůj odpor proti výrobkům ohrožující svět.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Inteligentní roboty do kuchyně? To by byl docela pokrok. Znám pár lidí a ti také melou a melou a zjevně k tomu inteligenci nepotřebují.

Kejchal
Host
Kejchal

Dej mi peciva prostou a marmelady prostou otazku

KumuraTomiho
Host
KumuraTomiho

Tomu říkáte objektivní zpravodajství?? A kde je vyjádření toustovače?
Ale zase takové sci-fi by to být nemuselo kdyby se to propojilo např. s Google Home. Ale radši budu mít normální toustovač https://www.testino.cz/toustovace
😀

Reklama

RSS