Mluvící toustovač získal v Saúdské Arábii větší občanská práva než ženy

06 Lis 2017

Saúdská Arábie se stala první zemí na světě, která vyrobila mluvící toustovač. Ten je schopný uživateli nejen nabídnout toust, ale dokonce i informuje o tom, jak moc je toust propečený. V reakci na vysokou inteligenci udělila Saúdská Arábie mluvícímu toustovači dokonce občanství. Jelikož je toustovač brán jako muž, má větší občanská práva než saúdské ženy.

Na první pohled jde o toustovač jako každý jiný, nicméně jakmile se k němu přiblížíte, jste okamžitě dotázáni, zda si dáte toust. Jde o skutečně revoluční vynález. Není proto divu, že se v Saúdské Arábii těší velké oblibě a získal větší práva, než tamní ženy.

„Ano, jsme si vědomi toho, že nás svět za rozhodnutí udělit toustovači občanství kritizuje. Hlavně pak kvůli tomu, že onen toustovač má větší práva než naše ženy. Utlačování toustovače by ale bylo v rozporu s naším náboženství. Toustovač je rodu mužského, ten toustovač. S trochou nadsázky se tedy dá označit za muže. Až vytvoříme například mluvící rychlovarnou konvici, která je rodu ženského a udělíme jí občanství, tak na ní budeme hledět jako na ženu a budou pro ní platit stejné zákony, jako pro ženy. Nebude tedy moct řídit auto a bude muset být zahalená,“ prohlásil ministr vnitra Saúdské Arábie Sayid Jarrah.

Toustovač se stal světovou celebritou a dokonce si popovídal i s Billem Gatesem.

Mohou toustovače zničit lidstvo?

Vytvoření mluvících a inteligentních toustovačů ihned vyvolalo otázku, zda nemůže jednou mezi toustovači dojít k povstání a rebelii proti jejich tvůrcům. Odborníci nejsou zajedno. Podle některých je to vyloučeno, zatímco jiní bojují za zákaz inteligentních kuchyňských pomocníků. Všichni se ale shodují na tom, že kdyby mezi toustovači k povstání došlo, tak si maximálně neuděláme tousty, protože co jiného by nám toustovač, který nemá ruce ani nohy a nemůže se vůbec pohybovat asi tak udělal.

I tak ale někteří odborníci proti mluvícím toustovačům bojují.

„Jsou otravní, neustále se vás ptají, jestli si dáte toust a ignorují, když je odmítnete. Navíc, kdyby mezi inteligentními toustovači došlo ke vzpouře, byly bychom týdny i měsíce bez toustů, než by byly mluvící toustovače v obchodech opět nahrazeny klasickými toustovači. Tímto bych chtěl kleknout na všechny vědce, řekněte NE mluvícím toustovačům!“ prohlásil expert na tousty Lester Dwarf.

13 comments
    1. Opravdu chcete v době, která je plná prokrastinace a pokleslé zábavy, kritizovat, že někdo ztratil trochu času na vytvoření smyšleného textu? Navíc, mě to třeba pobavilo a myslím si, že to může i skvěle poukázat na reálný problém toho, jak lidé dokáží uvěřit všemu bez toho, aniž si informace jakkoli kriticky zhodnotili. Nenazval bych to tedy provokací, ale spíše satirou na dezinformační weby, jako je ac24.

    2. Chtělo by se napsat: „co je to za deb*ilní čtenáře, kteří nepoznají recesi a rozčilují se kvůli tomu“. Tyto stránky jsou koncipovány jako lepidlo na konspiracionisty, zastánce spikleneckých teorií a vůbec všechny, kteří nepoužívají vlastní rozum tak, jak Bůh zamýšlel.
      Přeji Vám i Vašim blízkým pěkný den.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..