Ježíš byl ve skutečnosti Slovan, tvrdí uznávaný pravoslavný kněz

02 Kvě 2022

Všeobecně známým faktem je, že Ježíš Kristus byl Žid. Podle uznávaného pravoslavného kněze je toto ale jen obyčejný židovský výmysl. Ježíš podle něj byl ve skutečnosti Slovan. Za pravdu mu dávají i ruští bloggeři.

Kněz Amilf dnes toto tvrzení publikoval v rozhovoru pro ruský národní magazín – Buran. Židé podle kněze sprostě změnili Ježíšův původ a již přes 2000 let tvrdí světu, že Ježíš byl Žid.

„Židé už před 2 000 lety vlastnili většinu tištěných, televizních a i internetových médií, proto pro ně bylo snadné změnit Ježíšův původ. Třeba takoví Tři králové ve skutečnosti vůbec nenesli své dary pro malého Ježíška do Betléma, ale do Novgorodu, skutečného rodiště Ježíše Krista,“ prohlásil kněz Amilf.

Podle Amilfa Ježíš emigroval do oblasti Blízkého východu až v dospělosti, aby v tomto regionu nastolil mír. To se však Židům nelíbilo, protože to bylo v rozporu s jejich plány na světovládu. Kdyby v této oblasti zavládl mír, nemohli by o 2 000 let později Židé za pomoci Islámského státu destabilizovat Evropu.

putin
Ve skutečnosti Ježíš vypadal nějak takhle

Amilf následně předložil několik důkazů, které jeho tvrzení potvrzují. Například – pokud ve jméně Ježíš změníte všechna písmena, dostanete jméno Rusák. Může být něco takového náhoda? Pochybujeme.

Dalším důkazem budiž to, že Ježíšek nosí každé Vánoce malým dětem dárky. Je naprosto nemožné, aby něco takového dělal Žid… snad jedině, že by mu za to někdo platil. Každý ale ví, že Ježíšek za dárky nic nechce a rozdává je všem dětem zadarmo. Tato štědrost a laskavost je typicky slovanská vlastnost.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.