Poslanec Volný byl po rvačce v poslanecké sněmovně hospitalizovaný v nemocnici s nekončící erekcí

22 Led 2021

Poslanec Lubomír Volný skončil po včerejší rvačce v poslanecké sněmovně hospitalizovaný v nemocnici. Nikoliv však následkem obdržených ran, nýbrž s nekončící erekcí, kterou u něj vyvolalo množství intimních dotyků hned s několika muži.

Rvačka vypuklá poté, co Tomáš Hanzel vypl Volnému mikrofon. Do potyčky se následně zapletlo několik dalších poslanců a ukončila ji až ochranka. Volný neutrpěl žádnou fyzickou ujmu, avšak muchlování hned s několika muži u něj vyvolalo erekci, kterou se mu ani přes noc nepodařilo zastavit. Nakonec tedy musel vyvolat odbornou pomoc. Po převezení do nemocnice se lékařům podařilo erekci zastavit.

Volný údajně při odchodu flirtoval s členy ochranky a snažil se je přemluvit k dalšímu fyzickému kontaktu.

„Řekl mi, že po rvačce je docela vzrušený a zda mu od toho pomůžu, a následně mě pleskl přes zadek,“ sdělil naší redakci jeden z členů ochranky.

Lékaři zvažovali amputaci

Erekce byla natolik vážná, že lékaře původně zvažovali amputaci.

„Ani my jsme si nejdřív nevěděli s erekcí rady. Zvažovali jsme i amputaci, ale amputovat takové koule je téměř nemožné. Málokdo má tak velké koule, aby ze sebe udělal před celým světem debila jako pan Volný. Nakonec se nám ale podařilo erekci vyřešit konzervativní metodou,“ sdělil naší redakci jeden z lékařů, který Lubomíra Volného ošetřoval.

Záznam z rvačky mezitím obletěl i světová média. Jak správně poukázal Václav Klaus mladší, podle americké CNN „Čeští fašisté útočí na pražský Kapitol. Prezident Biden neprodleně volal českému vůdci Angele Merkel.“ Jak se však později ukázalo, obrázek byl vtip, a debila tak ze sebe krom Volného udělal i pan Klaus. Ne že bychom už na to nebyli zvyklí. Avšak i Václav Klasu mladší ukázal pořádné koule, a za svoji dezinformaci se omluvil.

Opět se tak ukazuje, jak nedávný odchod Miroslava Kalouska české politice prospěl. Jen dva dny po jeho odchodu je česká politika zmiňována v největších světových médiích, a opět se o nás mluví.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.