Čína představila COVID-20, COVID-20 Pro a COVID-20 Lite. Na trh se dostanou už letos

05 Dub 2020

Čínský COVID-19 sklízí úspěch po celém světě. Po nedávném boomu v Itálii a Španělsku si COVID-19 oblíbily i statisíce Američanů. Není proto divu, že Číňané plánují letos přijít hned s trojící nástupců populárního viru.

Původní COVID-19 si do dnešního dne pořídilo už přes milion lidí. V takový úspěch Čína původně vůbec nepočítala. Zvlášť poté, co byl virus ze začátku populární pouze v Číně a v zahraničí se příliš neuchytil. Pak ale přišel nečekaný nárůst v šíření v zahraničí, což donutilo Čínu k vývoji nových modelů.

„Na konci roku 2020 přijdeme hned s trojicí nových virů. Vyjma plnohodnotného nástupce původního viru se můžete těšit i na vylepšenou Pro verzi. Kromě vlajkových lidé ale plánujeme uvést i virus střední třídy, tedy odlehčenou Lite verzi, která bude mnohem dostupnější,“ tvrdí tiskový mluvčí společnosti SARS Corporation pan Liu Nas-Raťin.

Ptáte se, co nám nové viry nabídnou? Standardní verze COVIDu by měla přijít s několika zásadními vylepšeními, jako například nedetekovatelnost testy na COVID-19. Dále bychom se měli dočkat rychlejšího šíření a silnějších příznaků. Pro verze pak přinese i větší úmrtnost, která by se měla vyšplhat až na 30 %. Dále by měla obsahovat i mnohem brutálnější příznaky, jako například výbuch hlavy, či přirození.

Co se týče Lite verze, tak ta bude mít mírnější průběh a nižší smrtnost. Jelikož se ale jedná o odlehčenou verzi, která spadá spíše nižší střední třídy, bude celkově dostupnější pro více lidí. Oproti ostatním verzím by se tak měla šířit o dost jednodušeji. Stejně jako ostatní verze COVIDu by měla přinést i pořádný průvan do našich peněženek a připravit tisíce lidí o práci.

My už se na nové verze viru nemůžeme dočkat. Jak jste na tom vy? Která verze se vám nejvíce libí? Za nás je to určitě verze Pro!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

5 comments
  1. Jelikož jsem prcuchtivý muž tak beru lite. Pro bude moc velké a někde bych jej ztratil a to by mě pak mrzelo, hlavu mám už teď před explozí a ještě aby mě přirození explodovalo to už by asi mé okolí nezvládlo a byl bych označen za teroristu který si nechal odtrhnout přirození výbuchem na Náměstí svobody v Brně 😀

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..