Čína představila COVID-20, COVID-20 Pro a COVID-20 Lite. Na trh se dostanou už letos

05 Dub 2020

Čínský COVID-19 sklízí úspěch po celém světě. Po nedávném boomu v Itálii a Španělsku si COVID-19 oblíbily i statisíce Američanů. Není proto divu, že Číňané plánují letos přijít hned s trojící nástupců populárního viru.

Původní COVID-19 si do dnešního dne pořídilo už přes milion lidí. V takový úspěch Čína původně vůbec nepočítala. Zvlášť poté, co byl virus ze začátku populární pouze v Číně a v zahraničí se příliš neuchytil. Pak ale přišel nečekaný nárůst v šíření v zahraničí, což donutilo Čínu k vývoji nových modelů.

„Na konci roku 2020 přijdeme hned s trojicí nových virů. Vyjma plnohodnotného nástupce původního viru se můžete těšit i na vylepšenou Pro verzi. Kromě vlajkových lidé ale plánujeme uvést i virus střední třídy, tedy odlehčenou Lite verzi, která bude mnohem dostupnější,“ tvrdí tiskový mluvčí společnosti SARS Corporation pan Liu Nas-Raťin.

Ptáte se, co nám nové viry nabídnou? Standardní verze COVIDu by měla přijít s několika zásadními vylepšeními, jako například nedetekovatelnost testy na COVID-19. Dále bychom se měli dočkat rychlejšího šíření a silnějších příznaků. Pro verze pak přinese i větší úmrtnost, která by se měla vyšplhat až na 30 %. Dále by měla obsahovat i mnohem brutálnější příznaky, jako například výbuch hlavy, či přirození.

Co se týče Lite verze, tak ta bude mít mírnější průběh a nižší smrtnost. Jelikož se ale jedná o odlehčenou verzi, která spadá spíše nižší střední třídy, bude celkově dostupnější pro více lidí. Oproti ostatním verzím by se tak měla šířit o dost jednodušeji. Stejně jako ostatní verze COVIDu by měla přinést i pořádný průvan do našich peněženek a připravit tisíce lidí o práci.

My už se na nové verze viru nemůžeme dočkat. Jak jste na tom vy? Která verze se vám nejvíce libí? Za nás je to určitě verze Pro!

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na našem Patreonu, ať máme z čeho žít naše depresivní životy.

5 comments
  1. Jelikož jsem prcuchtivý muž tak beru lite. Pro bude moc velké a někde bych jej ztratil a to by mě pak mrzelo, hlavu mám už teď před explozí a ještě aby mě přirození explodovalo to už by asi mé okolí nezvládlo a byl bych označen za teroristu který si nechal odtrhnout přirození výbuchem na Náměstí svobody v Brně 😀

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..