George Soros po zaplacení demonstrantům na Václavském náměstí vyhlásil bankrot

01 Lis 2022

George Soros slíbil před nedělní demonstrací každému zúčastněnému demonstrantovi finanční odměnu za účast. Počet účastníků nakonec přesáhl 100 tisíc, což zapříčinilo, že Soros ihned po vyplacení všech odměn vyhlásil bankrot.

George Soros se tímto de facto sám zničil a končí tak jeho nadvláda na světěm. Hlavní podíl na tom měl ruský prezident Vladimir Putin, který Sorose porazil naprosto nenásilnou cestou… pokud tedy budeme ignorovat 200 tisíc mrtvých na Ukrajině.

„S Georgem Sorosem nejde bojovat konvečními zbraněmi. Vladimir Putin ale vymyslel brilantní strategii, jak zbavit svět nadvlády tohoto zlého ještěra. Pomocí svých spojenců z řad ruské páté kolony v České republice, Sorose vyprovokoval k tomu, aby zorganizoval akci na podporu fašistické Ukrajiny. Té se ve výsledku chytilo tolik lidí, že to ani Soros nečekal. Po zaplacení všech pohledávek vůči placeným demonstrantům tak Sorosovi nezbylo nic jiného, než vyhlásit bankrot,“ prohlásil odborník na zahraniční politiku Jarda Křepelka z jedné hospůdky ve Středočeském kraji.

„Speciální vojenská operace na Ukrajině se dá označit jako splněná. A ani to nestálo moc lidských životů,“ okomentoval Sorosův bankrot Vladimir Putin.

S víčky Soros nepochodil

S astronomickou finanční odměnou pro sto tisíc Čechů se maďasko-americko-ještěří miliardář chtěl vypořádat kompromisem. Každému zúčastněnému demonstrantovi by místo 300 eurové výplaty + 100 Kč na taxík do Prahy vyplatil jeho odměnu v plastových víčkách. To však bylo demonstranty razantně odmítnuto.

„Když nás Kalousek, Minář, Ludwig a Fiala verbovali na demonstraci, slíbil nám peníze, žádná víčka. Víčka jsou potřebná jinde – například v nemocnicích, kde se léčí nemocné české děti. My chceme jedině peníze!“ píše jeden z demonstrantů na svém Twitteru.

„Čekal jsem tak 5, maximálně 10 tisíc lidí, protože 99 % lidí v Česku podporuje Vrabela, Hamplovou, Okamuru nebo Rajchla. Proto jsem i nabízel tolik peněz. Rozhodně jsem ale nečal, že lidí přijde tolik. Ty peníze prostě nemám, protože už jsem je dávno poslal Zelenskému na Ukrajinu,“ sdělil Soros naší redakci.

Zdá se tak, že Vladimir Putin ve spolupráci s Institutem Václava Klause slaví velký úspěch. To, co se nepovedlo Viktorovi Orbánovi za několik let, se ruskému prezidentovi podařilo za pár měsíců. Svět je teď o něco svobodnějším místem, když se zbavil jednoho z největších padouchů našeho století.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.