Vteřinové lepidlo: Účinný lék, který vás okamžitě zbaví průjmu

23 Srp 2018

Průjem čas od času postihne každého z nás. Lékárny jsou plné drahých „léků“ na průjem, které jsou směsí chemikálií se spoustou vedelších účinků. Dnes si představíme alternativní a levnější variantu, která je volně dostupná v každém supermarketu, železářství, či papírnictví, a průjem zastaví prakticky okamžitě.

Jedná se o tzv. kyanoakrylát, známý též jako vteřinové lepidlo, což je rychle tvrdnoucí organická sloučenina. Jelikož je organická, znamená to, že je i přírodní, tudíž zcela neškodná. Přírodní přípravky totiž nikdy nemají vedlejší účinky, nedá se jimi předávkovat a jsou pro lidské tělo zcela neškodné!

Pokud vás průjem zastihne, jednoduše si opláchněte a osušte svůj řitní otvor, a následně naneste po celé ploše svého análu vrstvu vteřinového lepidla. To zatuhne již během pár vteřin a vytvoří přírodní špunt, který zacpe váše rektum a udrží exkrementy uvnitř. Vy se tak prakticky okamžitě zbavíte svého průjmu.

S takto zašpuntovaným rektem vyčkejte několik dní, dokud se stav vašich střev nesrovná a tekuté exkrementy opět nezatuhnou. Následně odstraňte vrstvu lepidla pomocí lihu a vyprázdněte se. Budete se následně cítit svěží a zcela vyprázdnění.

Jde o naprosto přírodní léčbu, kterou se alternativní medicína inspirovala u volně žijících zvířat. Například medvědi si špuntují zadky na celou zimu. Na jaře se pak budí svěží a detoxikovaní od všech toxinů a chemikálií. Špunt v zadku totiž funguje i jako účinný detox. Čím více střevního sekretu se totiž ve střevech tvoří, tím více toxinů se na něj naváže a následně s ním po odšpuntování vaše tělo opustí. Jde tak i o skvělou prevenci proti rakovině tlustého střeva a řiť si tedy můžete zalepit kdykoliv, i když zrovna nemáte průjem. Jde o mnohem lepší prevenci, než kterou je například vláknina nebo probiotika.

Pokud vás tedy příště přepadne průjem, zapomeňte na drahé a jedovaté chemikálie z lékárny, a vyzkoušejte raději přírodní léčbu vteřinovým lepidlem. Rozdíl uvidíte prakticky okamžitě!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..