HROZNÉ: Manžel jí byl nevěrný. Po porodu zjistila, že dítě není její

17 Čvc 2017

Radost z čerstvě narozeného potomka Američance Jennifer Boobs dlouho nevydržela, jelikož jí doktoři krátce po porodu sdělili šokující zprávu, že její dítě vlastně není její. Otec malého Erica tak byl zřejmě Jennifer nevěrný.

Tato příhoda se stala v Nemocnici Svatého Sebastiena v Chicagu, která jako první nemocnice v USA dělá všem novorozeňatům testy otcovství a matcovství. U malého Erica se sice potvrdilo otcovství, nicméně se zároveň i ukázalo, že Jennifer není Ericova biologická matka.

„Nechápu to. Proč mi to jen Martin udělal?!“ napsala Jennifer na svém Facebooku.

Otec po provalení jeho nevěry zmizel. A jelikož se Jennifer nechce starat o cizí dítě, skončí malý Eric pravděpodobně v sirotčinci.

Podle odhadů je až 30 % dětí v Americe plodem nevěry. Dříve to bylo doménou především otců, nicméně v dnešní době už nebývají jisté ani matky. Stále více mužů je svým ženám nevěrných a podle nové statistiky vychovává každá desátá matka dítě, které ve skutečnosti není její.

14 comments
  1. Celé AZ247 je jeden velký nesmysl. Je to jeden z webů, které záměrně šíří naprosté nesmysly, aby se běžní uživatelé nevyznali v alternativním webovém zpravodajství, rezignovali na něj a vrátili se na Lidovky, iDnes apod. Je to způsob narušení svobodného internetu.

      1. To jste ale přestřelil. Například můj profesor matematiky jezdil postarším trabantem. Jednou se přihodilo, že jsme měli 2 týdny suplování. Když se zase ve škole objevil, přišel pěšky. Po čase se oženil … a vzal si ženskou, co mu zrušila „auto“. Po maturitě jsme se spolu trochu podnapili a on prohlásil, že to byla ta nejlepší nehoda, co jej v životě potkala.
        … A jestli nezemřeli, jsou spolu dodnes.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..