Žena, která porodila v koloně na D1, po letech konečně dorazila do porodnice. Dceru rovnou zapsala do školky

04 Čvc 2020

Mladá maminka Karolína, která před 4 roky porodila v koloně na D1, dnes konečně dojela na konec kolony a dorazila do porodnice, kam tehdy mířila. Dcerku Anežku rovnou zapsala do brněnské školky.

Stalo se tak téměř přesně po 4 letech. 29. června 2016 vyrazila tehdy ještě 24 letá Karolína se svým manželem Markem do brněnské porodnice po D1. Jak sama říká, byla to jedna z největších chyb v jejím životě.

„Na dálnici jsme vyrazili několik hodin před porodem, ale nakonec jsme porodili v autě. Malá Anežka pak stihla na D1 říct i svoje první slovo – Andrej. A dokonce i první souvislou větu – Budu volit ANO. Anežka tak zřejmě vlivem dlouhodobého pobytu v autě onemocněla autismem,“ tvrdí dnes už 28 letá Karolína.

Po té, co rodiče i s dcerou konečně dorazili do porodnice, vyřídili veškeré formality a vyplnili formuláře obsahující jméno před 4 lety novorozené dcery. Rodiče pro jistotu malou Anežku rovnou zapsali i do školky, což zpětně hodnotí Karolína jako další chybu.

„Po cestě domů jsme omylem opět najeli na D1. Pokud cesta z porodnice potrvá stejně dlouho jako cesta do porodnice, mohli jsme Anežku rovnou dát do základní školy, nebo ji odvézt na přijímačky na střední,“ dodává dále Karolína.

Porody na D1 nejsou vůbec ojedinělou záležitostí. Letos na nejstarší české dálnici porodilo už 81 žen, přičemž většina z nich popojíždí v koloně dodnes.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..