Blíženci v červnu zemřou, předpovídá nejpřesnější horoskop na světě

25 Kvě 2020

Autor nejpřesnějších a nejrespektovanějších horoskopů na světě Jim Astroanal ve své předpovědi na červen naprosto šokoval, když předpověděl, že všichni lidé narozeni ve znamení blíženců v červnu zemřou.

Astroanal je velice respektovaný astrolog z New Jersey, jehož předpovědi jsou až ze 100 % přesné a do puntíku se vyplní. O to větší paniku poslední Astroanalova předpověď vyvolala mezi blíženci.

“Jako správní blíženci milujete plánování budoucnosti. Na červen si ale nic kromě vlastního pohřbu nic neplánujte, protože zemřete v naprosté agónii ošklivou a bolestivou smrtí,” stojí v horoskopu.

Přijde vám jako nesmysl, že všichni blíženci ve stejnou dobu zemřou? Pokud mohou jindy mít všichni blíženci najednou štěstí v lásce, neštěstí v penězích a problémy s rodinou, proč by nyní nemohli všichni vzájemně zemřít?

“Kvůli mojí poslední předpovědi se na mě obrací čím dál více lidí a prosí o více detailů, případně o záchranu života. Bohužel z postavení Jupitera, Saturnu a klingonských bitevních křižníků poblíž Pluta toho více vyčíst nelze. Jsem si ale jistý, že blíženci zemřou,” uklidňuje Astroanal všechny blížence.

Pokud jste tedy narození ve znamení blíženců a čeká na vás v následujících dnech smrt, přijde nejspíš nečekaně a bez varování.

Raci dostanou raka

Tvrdý a těžký osud ale nečeká pouze blížence. V předpovědi Astroanala totiž stojí, že všichni raci dostanou v červnu raka, resp. rakovinu.

“Čeká vás bolest, čeká vás zničený organismus, čekají vás vypadané vlasy a případně i smrt. Raci, dostanete rakovinu,” stojí v další přesné předpovědi Astroanala.

Pokud nechcete svůj osud akceptovat, můžete na eshopu astrologa Jima Astroanala pro štěstí zakoupit speciální králičí packu, která má moc odstraňovat kletby a odpuzovat negativní předpovědi horoskopů. Díky pacce mohou blíženci červen přežít a raci nedostanou rakovinu. Zakoupit ji můžete za pouhých 999 dolarů!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Katerine Elizabeth Raddle
Katerine Elizabeth Raddle
1 měsíc před

Nikdy jsem něčemu takovému nevěřila, ale když to předpověděl Jim Astroanál tak tomu jistě veřit budu a teď mě nechte, jdu si objednat kameníka na náhrobek.

None de Guerre
None de Guerre
1 měsíc před

Dávej pozor, ať to také není Blíženec

Marie
Marie
1 měsíc před

Tomu muze verit jen naprosty idiot. Blahopreji idiote

flametwist
flametwist
1 měsíc před
Reply to  Marie

Celá tahle stránka včetně komentářů je sarkasmus, paní.

Ivo
Ivo
1 měsíc před
Reply to  Marie

myslím, že jen idiot nepochopí srandu

Bleeding Hoper
Bleeding Hoper
1 měsíc před
Reply to  Marie

Marie, udělala jste mi ohromnou radost. Od té doby co se pod každým článkem objevuje poznámka “Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.” jakoby vymizely ty nejvtipnější příspěvky.

RSS
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x