Blíženci v červnu zemřou, předpovídá nejpřesnější horoskop na světě

25 Kvě 2020

Autor nejpřesnějších a nejrespektovanějších horoskopů na světě Jim Astroanal ve své předpovědi na červen naprosto šokoval, když předpověděl, že všichni lidé narozeni ve znamení blíženců v červnu zemřou.

Astroanal je velice respektovaný astrolog z New Jersey, jehož předpovědi jsou až ze 100 % přesné a do puntíku se vyplní. O to větší paniku poslední Astroanalova předpověď vyvolala mezi blíženci.

„Jako správní blíženci milujete plánování budoucnosti. Na červen si ale nic kromě vlastního pohřbu nic neplánujte, protože zemřete v naprosté agónii ošklivou a bolestivou smrtí,“ stojí v horoskopu.

Přijde vám jako nesmysl, že všichni blíženci ve stejnou dobu zemřou? Pokud mohou jindy mít všichni blíženci najednou štěstí v lásce, neštěstí v penězích a problémy s rodinou, proč by nyní nemohli všichni vzájemně zemřít?

„Kvůli mojí poslední předpovědi se na mě obrací čím dál více lidí a prosí o více detailů, případně o záchranu života. Bohužel z postavení Jupitera, Saturnu a klingonských bitevních křižníků poblíž Pluta toho více vyčíst nelze. Jsem si ale jistý, že blíženci zemřou,“ uklidňuje Astroanal všechny blížence.

Pokud jste tedy narození ve znamení blíženců a čeká na vás v následujících dnech smrt, přijde nejspíš nečekaně a bez varování.

Raci dostanou raka

Tvrdý a těžký osud ale nečeká pouze blížence. V předpovědi Astroanala totiž stojí, že všichni raci dostanou v červnu raka, resp. rakovinu.

„Čeká vás bolest, čeká vás zničený organismus, čekají vás vypadané vlasy a případně i smrt. Raci, dostanete rakovinu,“ stojí v další přesné předpovědi Astroanala.

Pokud nechcete svůj osud akceptovat, můžete na eshopu astrologa Jima Astroanala pro štěstí zakoupit speciální králičí packu, která má moc odstraňovat kletby a odpuzovat negativní předpovědi horoskopů. Díky pacce mohou blíženci červen přežít a raci nedostanou rakovinu. Zakoupit ji můžete za pouhých 999 dolarů!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

6 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..