Byl ve skutečnosti bit Turek? Přítelkyně ho podle nových e-mailů roky mlátila

05 Čvc 2025

V naprosto nečekaném zvratu kauzy bití a znásilňování svojí přítelkyně europoslancem Filipem Turkem se objevily nové e-maily, které přepisují dosavadní narativ. Podle jejich obsahu nebyl Turek násilníkem, nýbrž obětí a byl roky bit a znásilňován svojí přítelkyní.

„Promiň mi za tu ránu pěstí, lásko. Já prostě nedokážu ovládnout svoje emoce, když mi zase řekneš, že Octavia RS není skutečný sportovní vůz,“ píše v jednom z e-mailů údajně jeho bývalá přítelkyně.

Jak dále zprávy ukazují, násilí bylo v Turkově domácnosti na denním pořádku.

„Odpusť mi ty další monokly na tvé krásné hranaté tváři, ale tys mě k tomu dohnal. Když jsi mi řekl, že mě máš raději než Hitlera, naprosto mě to vytočilo. Vůdce je vždy na prvním místě!” stojí v dalším e-mailu.

Nejenže tedy současná mediální verze o Turkovi tyranovi není pravdivá, dokonce vše bylo naopak a Turek byl klasickou obětí domácího násilí, která se nedokázala od svého tyrana oprostit.

“Odpouštím ti, lásko. Hlavně mě neopouštěj. Macinky tě miluji a raději od tebe budu mít zlomená žebra, než srdce,” píše v jednom z e-mailů Filip Turek.

Naší redakci se navíc podařilo získat i videozáznam, na kterém Turek při rozchodu klečí u dveří auta a prosebně naříká: „Ondřeji, prosím, já to spravím. Nedokážu tě přestat milovat ze dne na den!“ Tím do celé kauzy vstupuje finální zvrat. Ukazuje se totiž, že nešlo o partnerku, ale o partnera.

Líbí se ti naše tvorba? Podpoř nás na HeroHero, nebo nám pošli malý příspěvek na kávu.