Z americké laboratoře unikl virus smradlavých nohou

03 Čvn 2016

Smradlavé nohy vůbec nejsou způsobeny bakteriemi, jak se dříve předpokládalo, ale tajným virem, který unikl z jedné americké výzkumné laboratoře. Alespoň to tvrdí nové dokumenty, zveřejněné Edwardem Snowdenem.

Podle oficiální verze mohou za zápach lidských nohou bakterie, které vznikají při pocení nohou. Nohy údajně patří mezi části těla, které se nejvíce potí. Pravda je však taková, že oficiální verze, jak už to tak bývá, vůbec není pravdivá. Ve skutečnosti už stovky let zužuje lidstvo globální pandemie viru smradlavých nohou. Tento virus, známý též jako virus H16, unikl z jedné americké výzkumné laboratoře zhruba před 120 lety. Virus se během pár dní rozšířil do celého světa, a proto tehdy světové elity usoudily, že bude lepší tuto skutečnost lidem zatajit, aby se předešlo panice, jelikož na virus tehdy neexistoval žádný lék.

“A co sprej proti smradlavým nohám, který je v každém obchodě?” zeptáte se. Ano, takovéto spreje, které mohou zápachu nohou předejít skutečně existují a naprosto bez problémů by mohly virus smradu celosvětově vymýtit. Bohužel díky hygienickému lobby jsou spreje speciálně upravené tak, aby fungovaly pouze dočasně a virus zcela nezničily. Hygienické lobby tak díky tomu každoročně vydělá miliardy dolarů.

Lék tak de facto existuje, nicméně se jedná o totožný podvod, jako u všech ostatních léků. I tento lék pouze léčí, léčí a léčí, ale nemoc zcela nevyléčí. Je to smutná, ale naprosto pravdivá skutečnost, že i z lidského zdraví se stal ohromný byznys, řízený farmaceutickým, hygienickým a sanitářským lobby.

Jak virus smradlavých nohou vyléčit pomocí bylinek

Stejně jako všechny nemoci, také virus smradlavých nohou se dá vyléčit alternativní přírodní medicínu. Základem je nenosit ponožky, protože ponožky jsou na příkaz již zmiňovaného hygienického lobby napuštěny chemikáliemi, které virus H16 doslova “hnojí”. Pokud splníte tento základ, je možné smrad z nohou velmi jednoduše odstranit.

Postupujeme následovně: Utrhneme si jednu kopřivu, tři bodláky, jednu větvičku šípku a šest trnů z růže. To všechno si naházíme do bot a hotov – virus je vyléčen.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacques Bergier
Jacques Bergier
3 let před

ftipne.

Mrtns
Mrtns
3 let před

stovky let sužuje lidstvo, ne zužuje! Od slova soužení, nikoli zužování…

Verca
Verca
2 let před
Reply to  Mrtns

Tohle slovo vidivam casto, to a jemu podobna. Lidi nepremysli nad Tim, co pisi za voloviny a ještě to obhajujuji, kdyz je někdo opravi. Je mi z toho casto úzko.

Anca Vonaskova
Anca Vonaskova
3 let před

DELATE SI Z NAS SRANDU ? VASE CLANKY PATRI DO DIKOBRAZU

Vera
Vera
2 let před
Reply to  Anca Vonaskova

Ale o tom celý tenhle web přece je!
O vymyslech pro pobavení!

Alojz Molnár
Alojz Molnár
2 let před

Zničiť tento americký vírus a odstrániť smrad nôh sa dá neuveriteľne ľahko a navždy touto metódou: Do lavóra napustíte teplú 38 stupňovú vodu. Nesmie byť ani viac, ani menej teplá. Pridáte do nej 4 dcl H2SO4, ktorú dostanete kúpiť v drogérii. Potom do tejto teplej tekutiny ponoríte na 30 minút nohy a priebežne lekárskym teplomerom skúšate teplotu kúpeľa nôh. Trošku to bude syčať a páliť, ale tomu nevenujte pozornosť. To revú tie vírusy, keď skapínajú. Tiež sa nečudujte, keď vám vírusy zožerú teplomer a nahlodajú lavór. To len dokazuje účinnosť metódy odstránenia smradu nôh naveky. (Milujem recepty na FB.)

RSS
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x