Bill Gates je naštvaný, že investoval biliony dolarů do regulace populace, a lidé se pak začali zabíjet sami pomocí CDS

12 Pro 2021

Miliardář Bill Gates se v rozhovoru pro televizi Fox rozvášnil na téma regulace populace. Když se ho moderátor zeptal, zda mu nevadí, že investoval velkou část svého bohatství na regulaci populace, a lidé se pak začali zabíjet sami pomocí CDS, začal Gates ničit vybavení ve studiu a napadl kameramana.

Rozhovor začal nevinně na téma, jak je Bill Gates spokojený s novou verzí Windows 11 a úspěchem konzolí Xbox Series X/S. Po úvodním otrkávání však moderátor talkshow vznesl dotaz, jak jde regulace populace a hubení lidstva, načež Gates pronesl, že neví, o čem moderátor mluví. Když však moderátor dodal, jestli Gatesovi nevadí, že investoval biliony dolarů do falešné pandemie a vakcíny, která do 5 let zabije 60 % populace, avšak která se setkává s vlnou nevole uvědomělých občanů a zda by neblyo levnější začít propagovat CDS, kterým se uvědomělí lidé a neovce dobrovolně zabijou sami, začal Gates šílet.

„Děláte si srandu? Jak se na něco takového můžete ptát? Jasně, že mě to štve. Člověk vloží většinu svých peněz do nafingování celosvětové pandemie, aby donutil lidi očkovat se vakcínou, co většinu z nich za pár let zabije, ale i tak se najdou různí Jonesové a Landové, co celý můj plán prohlédnou a kvůli kterým se lidi začnou odmítat očkovat. A pak se objeví pár idiotů, co dobrovolně chlastají bělidlo, AdBlue, Ivermektin a další sračky a šíří to dál, až čím dál víc lidí pije bělidlo a lije to i do dětí, protože to je podle nich bezpečnější než očkování. Pak ale nezačnou umírat, protože je to k hovnu, jejich nemoce to nevyléčí a třetina z nich se otráví, protože ani neví, co vlastně dělají. To kdybych věděl, tak se na všechno vykašlu a začnu propagovat CDS! Sakra! Rozkopal bych to tady! Ty taky uhni, debile!“ prohlásil Gates, strčil do kameramana a odešel.

Jak se ukazuje, elity začínají být nervozní z toho, jak se jim celý plán na masovou genocidu hroutí pod rukama. Nejenže vzestupem nových obrozenců v čele s Danielem landou a dalšími hrdiny čím dál více lidí odmítá se očkovat, ale dokonce i homeopatické jedničky po celém světě již vymyslely roztoky, které z vás negativní účinky očkování vyženou! Zakoupit si je můžete u svého homeopata pouze za 2499 Kč za balení tří ampulek.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.