Muž 10 let konzumuje pouze mikroplasty. Nikdy nebyl nemocný

28 Srp 2021

Američan Steve Hawk konzumuje už 10 let pouze mikroplasty z vody a vzduchu. Nejenže podle jeho slov za celých 10 let mikroplastové diety nebyl nemocný, ale dokonce ani netrpí hlady, výkyvy v hladinách cukru v krvi, nadýmáním, nedostatkem energie, ani jinými neduhy, se kterými se potýká většina populace.

Hawk na mikroplastovou dietu přešel v listopadu roku 2011, když si o ní přečetl na blogu, který už neexistuje, a tak veškeré záznamy o možném přínosu této diety už neexistují. Podle Hawka je to ale jediný správný způsob stravování, protože mikroplasty jsou podle něj superpotravina, která by mohla vyřešit hladomor a nedostatek potravin v různých částech světa.

„Díky mikroplastům jsem jako vyměněný. Už ani nevím, co je to bolest hlavy, hlad, nedostatek energie a tak dále. Jsem aktivní a veselý, což jsem předtím nebyl. Žádnou jinou potravinu v mém talíři a v misce mojí kočky nenajdete,“ píše na svém Twitteru Hawk.

„Mikroplastů je všude plno. Ve vzduchu, ve vodě, v zemi. A další stále přibývají. Všechno existuje z nějakého důvodu. Věřím, že bůh vytvořil lidi za účelem toho, aby vytvořili plasty, ze kterých vzniknou mikroplasty, a díky tomu bude na Zemi vždycky co jíst. Kdybychom vylovili pouze 10 % mikroplastů v oceánech, chudí Afričané by měli potravu na celých 5 let dopředu!“ píše Hawk v jiném Tweetu.

Mechanismus získávání mikroplastů je přitom jednoduchý a zcela ekologický.

„Vyrobil jsem si filtr, který odfiltruje částečky mikroplastů, volně se pohybujících ve vzduchu a vodě. Tyto úlomky pak lze připravit na mnoho způsobů – uvařit, upéct, usmažit, či je jíst jen tak studené. Fantazii se meze nekladou. Pro všechny, kteří by na mikroplastovou dietu chtěli přejít. Mám výhodnou nabídku. Na mém eshopu nyní naleznete sadu 10 jednorázových filtrů na odchyt mikroplastu z vody a vzduchu za pouhých 50 dolarů. Fuck you Greta!“ stojí na blogu 33 letého Američana.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.