Muž si postavil dům z lahví s octem. “Teď na mě klimateroristé nemůžou,” chlubí se

11 Čvn 2017

Znáte to, je horký letní den, vy se cítíte svěží a užíváte si sluníčka. Kdežto najednou se na obloze objeví několik práškujících letadel. Počasí se do hodiny zhorší, obloha se zamračí a vy už nejste tak svěží jako předtím. Naopak se začnete cítit unavení a zhorší se vám nálada.

Tak přesně takto fungují chemtrails. Když se klimateroristé rozhodnou, že se dnes opalovat nebudete, tak se prostě opalovat nebudete. A nebudete ani šťastní a zdraví. Je totiž vědecky dokázáno, chemtrails zhoršují náladu a oslabují imunitní systém. Dlouhodobým vystavením chemtrails se navíc zvyšuje riziko vzniku rakoviny, z čehož profituje farmaceutické lobby.

Doposud jediným způsobem, jak se můžete proti chemtrails účinně bránit, je octování. Jednoduše stačí nalít ocet do rozprašovače a postříkat jím okolní vzduch. Ocet neutralizuje kladné kationty, které způsobují rakovinu, špatné počasí, tání ledovců, klimatické změny, globální oteplování, Alzheimerovu chorobu, Kalouska, autismus, deprese, změny nálad, roztroušenou sklerózu, aids, vymírání živočišných druhů a tak dále. Ocet vám takto může zachránit život.

Ale co když už jste z věčného práškování unavení? Nedá se chránit i jednodušeji? Přesně takovou otázku si položil i 43 letý Martin z Vysočiny, který s nebezpečnými chemtrails zatočil jednou provždy. A jak to udělal? Postavil si dvoupatrový dům z lahví s octem!

Taková koncentrace octa podle Martiny vypouští do okolí dostatečné množství aniontů na to, aby Martin nemusel už nikdy v životě běhat s rozprašovačem po zahradě a stříkat ocet.

“Od té doby, co bydlím ve svém octovém domě se můj život změnil. Nad svým pozemkem mi téměř každý den svítí sluníčko, já se necítím unavený, naopak jsem svěží jako rybička. Netrápí mě ani žádné nemoci a mohl jsem tak vyhodit všechna homeopatika z okna, už je nepotřebuji. Je to paráda!” řekl Martin v rozhovoru s naším redaktorem.

Není to ale jediný pokrokový vynález, který Martin využívá ve svém boji proti elitám. Kupříkladu nedávno obalil svůj dům alobalem, aby mu nemohly elity přes satelity číst myšlenky.

“Je to super, teď si můžu myslet co chci i bez svojí alobalové čepice. Dříve si lidé mysleli, že jsem blázen, když jsem všude chodil s alobalovou čapkou na hlavě. Teď už mě ale sousedi berou jako normálního člověka,” dodal Martin a nabídl nám skleničku čerstvé jelení moči (neutralizuje všechny vakcíny v těle, pozn. redakce).

Martin do budoucna plánuje svoje vynálezy uvést na trh pro širokou veřejnost, aby se proti elitám mohl bránit každý. Již brzy se tak možná domy z lahví s octem, alobalové střechy či peroxidové pasty na čištění zubů, mohou stát naprosto běžnou záležitostí.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paul Black Mynar
Paul Black Mynar
3 let před

trapnej článek jak bič prostě na netu si může kdo chce co chce napsat a i kdyby to byla sebevětší debilita tak se najde hodně přívrženců a v tu chvíli je zaděláno na bezva poplašnou zprávu a chaos mezi lidma

Gobra
Gobra
3 let před

Je vidět, že ti elity už vymyly mozek, což je taky mimochodem jeden z důsledků kombinace vakcín, chemtrails a rádiových vln, kterým je potřeba se bránit výše uvedenými způsoby. Vyzkoušejte. Uvidíte, že váš život bude veselejší.

Dr.QQ
Dr.QQ
3 let před
Reply to  Gobra

A prosím, denně alespoň půl litru octa do vody, ve které se koupete.

Paul Black Mynar
Paul Black Mynar
3 let před
Reply to  Gobra

já jsem se svým životem spokojený 😀 mám dobrou náladu co je to dlouhodobá nemoc nevím za posledních 10 let jsem byl na nemocenské jen 1 x takže ty lahve s octem si můžeš strčit kam chceš 😀 sportu zdar a cyklistice zvlášt zdraví zdravý Pavel z Jesenicka

Jiří Procházka
Jiří Procházka
3 let před

Pavlíčku tvůj život je skvělý proto že na hlavě nosíš alobalovou čepičku.comment image

Paul Black Mynar
Paul Black Mynar
3 let před

Jiříčku to asi ty ale ne že nosíš alobalovou čepičku ale že ti už v mozkovně dokonale vymetli 😀

Jiří Procházka
Jiří Procházka
3 let před

Buď v klidu, i ten článek i můj příspěvek je legrace, nebuď takový mrzout 😀

Paul Black Mynar
Paul Black Mynar
3 let před

já a mrzout no je vidět že se opravdu neznáme 😀

Jiří Malík
Jiří Malík
2 let před
Reply to  Gobra

Tobě vymyly elity mozek, pokud je to vůbec jejich konspirace. Já myslím, že primárně není, protože chemtrails vymysleli dva pošahaní doktůrci z USA. Když koukali na letadla s letem přes 8 km (tehdy se vytváří trails) okopávajíc zahradu, večer zašli domů a bylo oběma blbě, zatímco jejich ženám, které údajně venku nebyly, blbě nebylo. I kdyby prášili z 8 km cokoli, těch tupounků by se to netákalo, protože by na ně nespadlo vůbec nic (v případě větru by to spadlo i tisíce km jinde, v případě bezvětří to z 8 km by aerosol padal dny, možná týdny?). Takže takto ta… Číst vice »

Wayda
Wayda
1 rok před
Reply to  Jiří Malík

na tehle strankach bych nic vazne nevysvetloval, kdyz je nekdo trubka, tak at nas aspon pobavi 😉

Jiří Procházka
Jiří Procházka
3 let před

Článek je zavádějící. Muž z Vysočiny není Martin ale Miloš. Nepostavil si dům z lahví octa ale z lahví Becherovky a slivovice. A chemtrails vrací úder. Vypouští otrávená oblaka cigaretového dýmu, otrávené a otravné bonmoty a třeskuté prdy. Na něj prostě žádní západní imperialisté včetně chemtrails a farmaceutické lobby nemají. Ani migranti si do naší Milošem zamořené země netroufnou. Jsem hrdý, že máme prezidenta, který se dovede postavit zlu!!!

Wayda
Wayda
1 rok před

..to jsi napsal moc hezky ty rejpale 😀

Jiří Malík
Jiří Malík
2 let před

Ježíš to je kravina, tenhle článek. Na to ještě někdo skáče? Měli byste všechny ty tuposti a nesmysly vyzvracet a neblbnout prostým lidem hlavu a okamžitě tenhle debilní web zrušit.

stk
stk
1 rok před
Reply to  Jiří Malík

satira bolí

RSS
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x