Za demonstracemi proti Fialovi stojí Miroslav Kalousek. Chce, aby si lidé přestali myslet, že za všechno může on

07 Pro 2022

Podle našich tajných zdrojů, financuje demonstrace proti Fialovi a jeho vládě bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. Jeho cílem je to, aby si Češi přestali myslet, že za jejich posr*né životy může on a začali místo něj obviňovat Fialu.

Miroslav Kalousek je pro mnohé Čechy politickým arcidémonem a českou obdobou Al Caponeho, který založil exekutorskou mafii a Čechy okradl o peníze a zničil jim život. Prostřednictvím protivládních demonstrací se však Kalousek rozhodl svoji image vylepšit a udělat terčem české nenávisti zase někoho jiného.

„Máme důkazy toho, že Ladislava Vrabela, Jindřicha Rajchla a další exoty sponzoruje právě Kalousek a prostřednictvím svých, českým občanům ukradených peněz, financuje činnosti protivládních spolků, včetně jejich demonstrací na Václavském náměstí,“ tvrdí náš zdroj.

A je nutné říct, že se Kalouskovi zatím náramně daří. Už teď díky němu Fiala může za inflaci, vysoké ceny energií v celé Evropě, válku na Ukrajině, chce krmit Čechy brouky a snaží se v Česku zavést totalitu a fašismus. Je nutné vzít v potaz, že Fialovy činy mají díky Kalouskovi mezinárodní přesah. Jelikož Fiala může i za krizi v celé Evropě, budou ho brzy nenávidět i lidé v zahraničí. A na Kalouska Češi díky tomu konečně zapomenou a nechají ho užít si v klidu důchod.

Podle našeho zdroje dost možná dokonce žádný Ladislav Vrabel a Jindřich Rajchl ani neexistují. Resp. existovali, ale Kalousek je nechal odstranit a převzal na sebe jejich podobu (Kalousek je reptilián a může tedy brát podoby cizích lidí, pozn. redakce). To by vysvětlovalo i to, že zatímco na začátku války na Ukrajině Vrabel pomáhal Ukrajincům a odsoudil Rusko, nyní pokuřuje Putinovi a nechce mísení Čechů a Ukrajinců. Tato ruská zatáčka se dá vysvětlit právě tak, že skutečný Vrabel je dávno po smrti a na veřejnosti ve skutečnosti vystupuje Kalousek v kůži Vrabela. Je tak ironie, že davy lidí, kteří nenávidí Kalouska, nyní následují Kalouska jako svého vůdce na cestě za revolucí a svržením vlády Petra Fialy.

Naše redakce se pro ověření informací našeho zdroje rozhodla Ladislava Vrabela kontaktovat.

„Cože? Jak jste na takový nesmysl přišli? Já že jsem ve skutečnosti Kalousek? Ano, já se možná občas opiji, ale rozhodně nejsem debil, pane kolego!“ sdělil jasně naší redakce Ladislav Vrabel.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.