Legendární klip Dragostea din tei od skupiny O-Zone byl podvod. „Stát na křídle letadla za letu je nemožné,“ tvrdí vědci

18 Srp 2018

Klip k legendární písničce Dragostea din tei od moldavské skupiny O-Zone byl podle všeho podvod. Alespoň to vyplývá z výzkumu amerických vědců, podle kterých je nemožné, aby jakýkoliv člověk dokázal stát na křídle letadla za letu v plné rychlosti.

V klipu se opakovaně objevují záběry na dříve populární moldavské trio, které tancuje a zpívá na křídle letícího letadla. Letadlo letí v oblacích vysoko nad zemí. Podle amerických vědců je ale něco takového naprosto nemožné a popírá to základy fyziky. Legendární klip je tedy podle všeho podvrh.

„Osobní letadla dosahují rychlosti až 1000 km/h. Aby na letícím letadle mohl jakýkoliv člověk bez problému stát a tancovat, muselo by letět rychlostí maximálně 50 km/h. Při vyšší rychlosti už by nebylo možné se na něm ladně pohybovat, jak to vidíme v klipu. Je ale fyzikálně nemožné, aby letadlo letělo ve výšce 10 kilometrů rychlostí 50 km/h. Jedná se tedy o jasný podvrh,“ tvrdí vědec Michael Obvious.

Kontrolní testování amerických vědců se bohužel neobešlo bez obětí. Zemřelo dohromady 6 vědců.

„Abychom potvrdili tuto teorii, vyletěli 3 dobrovolníci s letadlem vysoko nad zem a zkusili za letu vystoupit, aby si zatancovali na křídle. Všichni byli doslova vysáti z letadla jen co otevřeli dveře. V druhém testu jsme se pokusili co nejvíce napodobit podmínky z klipu, a tak další 3 dobrovolníci byli na křídle už při vzletu. Letadlo nebylo ještě ani pár metrů nad zemí, když z křídla všichni spadli a bohužel zemřeli,“ dodává Obvious.

Píseň Dragostea din tei byla ve své době velice populární. Klip k této písni vidělo na Youtube bez mála 40 milionů lidí a další miliony jej viděly v televizních hitparádách. To z tohoto klipu dělá po přistání na Měsíci druhý největší podfuk v historii lidstva.

Výzkum nevědomky odhalil i další podvod. Podobný kousek jsme totiž mohli vidět před téměř půl stoletím v českém seriálu Pan Tau, kde právě pan Tau chodil po křídle letícího letadla. Nyní můžeme s jistotou říct,  že i známý a všemi obdivovaný pan Tau byl podvodník.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

5 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..