Legendární klip Dragostea din tei od skupiny O-Zone byl podvod. “Stát na křídle letadla za letu je nemožné,” tvrdí vědci

18 Srp 2018

Klip k legendární písničce Dragostea din tei od Moldavské skupiny O-Zone byl podle všeho podvod. Alespoň to vyplývá z výzkumu amerických vědců, podle kterých je nemožné, aby jakýkoliv člověk dokázal stát na křídle letadla za letu v plné rychlosti.

V klipu se opakovaně objevují záběry na dříve populární Moldavské trio, které tancuje a zpívá na křídle letícího letadla. Letadlo letí v oblacích vysoko nad zemí. Podle amerických vědců je ale něco takového naprosto nemožné a popírá to základy fyziky. Legendární klip je tedy podle všeho podvrh.

“Osobní letadla dosahují rychlosti až 1000 km/h. Aby na letícím letadle mohl jakýkoliv člověk bez problému stát a tancovat, muselo by letět rychlostí maximálně 50 km/h. Při vyšší rychlosti už by nebylo možné se na něm ladně pohybovat, jak to vidíme v klipu. Je ale fyzikálně nemožné, aby letadlo letělo ve výšce 10 kilometrů rychlostí 50 km/h. Jedná se tedy o jasný podvrh,” tvrdí vědec Michael Obvious.

Kontrolní testování amerických vědců se bohužel neobešlo bez obětí. Zemřelo dohromady 6 vědců.

“Abychom potvrdili tuto teorii, vyletěli 3 dobrovolníci s letadlem vysoko nad zem a zkusili za letu vystoupit, aby si zatancovali na křídle. Všichni byli doslova vysáti z letadla jen co otevřeli dveře. V druhém testu jsme se pokusili co nejvíce napodobit podmínky z klipu, a tak další 3 dobrovolníci byli na křídle už při vzletu. Letadlo nebylo ještě ani pár metrů nad zemí, když z křídla všichni spadli a bohužel zemřeli,” dodává Obvious.

Píseň Dragostea din tei byla ve své době velice populární. Klip k této písni vidělo na Youtube bez mála 40 milionů lidí a další miliony jej viděly v televizních hitparádách. To z tohoto klipu dělá po přistání na Měsíci druhý největší podfuk v historii lidstva.

Výzkum nevědomky odhalil i další podvod. Podobný kousek jsme totiž mohli vidět před téměř půl stoletím v českém seriálu Pan Tau, kde právě pan Tau chodil po křídle letícího letadla. Nyní můžeme s jistotou říct,  že i známý a všemi obdivovaný pan Tau byl podvodník.

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AdamMirekCharaNESPOKOJENÝ OPČAN Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
NESPOKOJENÝ OPČAN
Host
NESPOKOJENÝ OPČAN

DALŠÍ SIČÁCI VLÁDA S TIM STEJNĚ ZASE NIC NEUDĚLÁ LIDI PROBERTE SE A POŤTE NASTOLIT ZASE POŘÁDEK!!!!!!

Chara
Host
Chara

Pane bože! To snad ne! Takový podvrh! Celý můj život byla lež! 😭

Mirek
Host
Mirek

Hlavně že se zabývají takovýma hovadinama. Vždyť je to jasné to snad nemohl myslet nikdo vážně že se to točí za letu. Takový blbosti kdyby raději postavili tu zeď

Adam
Host
Adam

Děkujeme Mirku.

Reklama

RSS